Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Suliban szexuális felvilágosít...

Suliban szexuális felvilágosításkor beszéltek nektek a melegekről?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikről beszéltek velük kapcsolatban?

2014. júl. 11. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk nem volt felvilagositas...

15/L

2014. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem beszéltek róluk.
2014. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk bioszórán volt(túl hamar befejeztük 8.-ban az anyagot, és az utolsó két hónapban, ami érdekelt minket arról kérdeztünk, a tanár meg válaszolt, tudományos videókat mutatott). A melegekről kb. azt beszéltük, hogy erről senki sem tehet, mert a nemi identitás és szexuális beállítottság kizárólag a genetikán múlik.
2014. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk minimális felvilágosítás volt, az is a férfi és női genetika anyaghoz kapcsolódott, semmi ilyen téma nem jött elő. Most meg gimiben kizártnak tartom, hogy akárki fel merné hozni, vallásos suli vagyunk. Én meg ülök ott hatalmas tudással (köszönöm internet, többféle szexualitást tudok felsorolni, mint ahányszor magamtól mentem templomba) és hallgatom, ahogy a föcitanárom mentegetőzik, hogy nem tudja, ki miben hisz, de el kell mondania ezt az anyagot a világegyetem keletkezéséről :D d
2014. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az Off-ért, de 4-es... töri óra, evolúció nálatok hogy zajlott? :D
2014. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A töritanáromat nem érinti meg, egyébként akkor még nem voltunk vallásos gimi, amikor az evolúciót tanultuk :D
2014. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a menstruációról volt szó (nem tudom a fiúknál mi volt a téma). Biológia órán minimális információ volt a szaporodásról, az is ködösítve. Állami iskoláról beszélünk.
2014. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még a heteró szexről sem volt szó, csak a menstruációról, testi változásokról és betegségekről, amikről már mindenki tudott addigra.

A fiúkén nem voltam, úgyhogy fogalmam sincs, hogy beszéltek-e róla.

2014. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim 10 éves koromban vettek egy füzetkét, amiben le volt írva minden. A homoszexualitásról csak egy keretes rész volt, egy rajzzal, ahol két pasi fogja egymás kezét, hogy ilyen is van.

Az iskolai felvilágosításon egy szó sem esett homoszexualitásról, de legalább azt elmondták, hogy olaj alapú síkosítót nem szabad használni latex óvszerrel, mert kilyukadhat. Illusztratíve felfújtak egy óvszert, és addig dörzsölgették testápolós kézzel, amíg kidurrant :)

2014. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
mivel nálunk az osztály viselkedése borzalmas ,és az osztályfőn. nem tud mit kitalálni h maradjunk csendbe ,kb 3-4 órán keresztül a védőnő tartott a szerelemről és a sexről ilyen felvilágosítás és felhívás dolgot... és nem értünk a téma végére... de viszont a meleg téma nem jött fel... egy szóval sem...
2014. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!