Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves lányom ma bemutatta...

A 17 éves lányom ma bemutatta nekem az egyik barátját. A fiú 22 éves és illuminált állapotban volt. Ezek után mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem lakik otthon a fiú, a haverjainál lakik mert alkoholista.
2014. júl. 15. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Jelen esetben a barát szo jelentése??????
2014. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom, mit tegyél, mondjuk semmit, a lányod el tudja dönteni maga is, hogy kivel barátkozzon.De azért "titokban" egy kicsit járj utána, hogy ő nem ennyire alkoholon élő-e.
2014. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem díjaznám hogy vele barátkozik és ezt el is magyaráznám neki szépen. Elvinném egy kávera mellé kis süti és felnőtt módjára megbeszélném vele hoy én ennek nem örülök és jó lenne ha nem barátkoznának. esetleg felajánlanám hogy ha segítteni akar neki kereshetünk egy jó szakembert és ezt felajálhatja a fiúnak.
2014. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Semmi közöm ahhoz,hogy kivel barátkozik,az meg a pláne,hogy nem fogom neki megszabni kit kedvelhet kit nem.
2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó ? mi az hogy semmi közöd hozzá?? igen is van közöm ahoz hogy kivel barátkozik a lányom. én nevelem, én tartom el, szeretem őt és érdekel hogy kivel barátkozik illetve minden érdekel ami vele kapcsolatos
2014. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17 évig kellett volna tenned valamit, hogy jobban megválogassa a barátait... ennyire egyszerű.
2014. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ötös.

Amennyiben jól neveltem semmi kételkednivalóm nincs abban,hogy jól dönt e barátok terén.

2014. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

amennyiben jólnevelted! de szerintem a kérdező valamit nagyon elrontott nevelés terén mert ezt egy szülő se díjazná!


- nem lakik otthon a fiú, a haverjainál lakik mert alkoholista. -


na ilyennel az én lányom ne barátkozzon. segítteni segíthetünk hogy keresünk neki szakembert de amíg ilyen életet él nem kell hogy együtt lógjanak

2014. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátja, akkor négyszemközt megpróbálnám rábeszélni, hogy menjen elvonóra és kérném a lányom is, hogy valahogy beszéljük rá, mert kár egy ilyen fiatal életet feláldozni az alkohol oltárán. Megadnám az esélyt, de őszintén megmondanám neki szemtől szemben, hogy én elfogadó vagyok, és tudom, hogy ez kemény dolog, de ha rövid úton nem lép és tesz a betegsége ellen, akkor nem szeretném meglátni a lányom közelében!
2014. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy szülő nem válogathatja meg a gyereke barátait. én anyukám is húzta a száját állandóan az egyik barátnőmre mert hogy mekkora r*banc. attól ha még ő az én nem leszek az. nem feltétlen lesz belőle alkoholista,és gondolom elég érett ahhoz hogy ezt ő is felfogja hogy mennyire tesz neki jót az a gyerek
2014. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!