Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a rollerrel elütöttem egy...

Ha a rollerrel elütöttem egy idős hölgyet mert illuminált állapotban voltam és cserben hagytam, akkor az nem helyes cselekedet meg e feljelent e engem valaki a rendörségen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy csak egy rollerrel ütötted el, ha otthagytad az akkor is cserbenhagyásnak minősül. Ha látott valaki, vagy az az idős nő akit elcsaptál feljent, akkor bajban vagy. És igen finoman szólva sem szép, otthagyni azt akit elütsz, főleg ha idős emberről van szó! Szállj magadba kicsit.
2013. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 intrepid ***** válasza:
100%
Ha a rendőrség ki tudja deríteni hogy te voltál, akkor igen. Ha megsérült a hölgy, akkor segítségnyújtás elmulasztása matt eljárást indítanak ellened.Ha nem is nyúlsz hozzá ittasan, telefonálnod kellett volna. Elhagytad a baleset helyszinét a rendőrség kiérkezése előtt. Ezek bűncselekmények. Kárt is okoztál, amit a hölgy polgári perben kérheti, hogy térítsd meg.
2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!