Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értelmeznétek ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmeznétek ezt az smst? Egy lány irta nekem illuminált állapotban, "Szeretlek te bolondom".! Ezt hogy értette? Nincs köztünk semmi, csak sokat lógunk együtt! Másnap felhívtam és azt mondta ne haragudjak rá. Ez mit jelenhet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nálam annyit jelentene, hogy "nagyon kedvellek te kis dilis"

sztem semmi komoly...csak kedvel és annyi

19/L

2011. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
azt h többet érez mint haverság,és ezt pia nélkül lehet h nem merte volna veled megosztani,ha neked is bejön,akkor szabad a pálya,hajráá:D:D
2011. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én az elsőnek adnák igazat 16L
2011. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán kérdezd meg további információk végett...Őt??
2011. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szeritnem is csak haverságból
2011. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "szeretlek" szóval nem sűrűn szoktak csak úgy dobálózni a normális csajok. Ráadásul "bolondom"-nak nevezett téged. Az ő bolondjának... :P

Nyilván oldott volt este, kevesebb volt a gátlás. Én úgy képzelem, hogy kiöntötte a lelkét valami barátnőjének rólad, az pedig adta alá a lovat, hogy na hát akkor valld be neki. :D

Utána pedig azt írta, hogy "neharagudj..." Nem pedig, hogy "nem úgy gondoltam ám".

Ember, hajts rá!


21f

2011. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet érez irántad mint barátság. Ilyet nem írsz egy haverodnak, főleg nem részegen. Ilyenkor köztudott hogy a szerelmeket szokás megvallani.
2011. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!