Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem, ez nagyon nem...

Úgy érzem, ez nagyon nem normális. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

A 15 éves lányom Edgar Allan Poe műveit olvassa és a művek alapján készült filmeket nézi mindig... Úgy gondolja, zseniális ahogyan megírja a különböző gyilkosságokat és egy lángész volt... És felnéz a slasher sorozatgyilkosokra.. Kedvenc idézete egy Závada Péter versből van (Élek, s ez nem az én hibám/ Ígérem orvosolva lesz.) Ilyen és ehhez hasonló zenéket hallgat: http://www.youtube.com/watch?v=VurhzANQ_B0

Általában feketében jár, feketére lett festve a haja, minél több lyukat akar a fülébe, Van fültágítója és viccesnek gondolja azt, hogy amikor eggyel nagyobbat tett be legutóbb a fél karja csuron vér volt és tetszik neki, hogy fáj... Szinte teljesen érzéketlen (mármint érzelmeket nem nagyon érez..). Utálja az emberi fajt. Ha ez nem lenne elég, még Istenben sem hisz... Mostanában észrevettem, hogy sátánizmussal kapcsolatos dolgokat olvasgat (a Sétén Bibliája például). Utálja a kisgyerekeket. Ha valakit utál, akkor azon gondolkozik (csak azért tudom mert szoktam hallani, amikor magában beszél ezzel kapcsolatban), hogyan tudná addig kínozni, amíg meghal... Ha összeveszünk és addig szórakozik az idegeimmel, hogy azt mondom hogy még egyszer obszcén megjegyzést tesz rám, akkor felpofozom, akkor mondja, hogy en.. hanem inkább fogjam meg a kést és állítsam feje a fejébe (mutatja, hogy az állánál felfelé, mert hogy akkor majdnem biztos, hogy meghal).. vagy vágjam el a torkát... vagy legalább mérget tegyek a kajájába.. vagy lőjem le, mert ő nem fog mozdulni...



2013. júl. 29. 00:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem te vagy a 15 eves lany...
2013. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalommal még nincs gond, azt én is olvastam pl. és szerettem is, sőt még ma is. A többivel van baj. Szerintem keressetek fel egy pszichológust. Mióta ilyen egyébként? Miért engedted meg neki a hajfestést és a füllyukasztást?
2013. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%

Még ,hogy nagyon nem normális... EZ KÉSZ IDEGBETEG!


Az egy dolog ,hogy valaki feketében jár gót vagy valaki és szereti az ilyen krimiket oké.... na de ,hogy vágd el a torkát???


Doki, Pszhiológus valakihez gyorsan vidd el!!!

2013. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok..

A hajfestést megígértem neki. Azt mondtam, hogy karácsonyra befestheti (hajszínezővel) és ha tetszik neki, akkor utána is festheti.

A füllyukasztás pedig olyan dolog, hogy úgy voltam vele, hogy hadd legyen, mert hát ha az egyik fülében van 2 lyuk nem a világ vége.. Aztán lett még egy a porcban. Úgy gondoltam, ez még talán belefér. Csak hát közben eljutottunk arra a pontra, hogy már minden zsebpénzét elköltötte fültágítókra (most 10 miliméter, ha jól tudom) és füllyukasztásra. A fültágítót nagyon rég óta szerette volna, azt húsvétra "kapta", de megbeszéltük, hogy 10 miliméternél nem lehet nagyobb.. Úgyhogy remélem, hogy most már azzal leáll, mivel mint írtam, most érte el a azt a pontot, aminél többet nem engedek.

2013. júl. 29. 00:38
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
De ezeket miért engedted meg neki? Nézd én metál zenét hallgatok, de mellette befejeztem egy egyetemet, van egy férjem, gyerekem, dolgozok, és a külsőmön nem látszik meg az, milyen zenét hallgatok. Az a nem normális ahogy a lányod torzítja magát. A saját lelkét is. Kikkel barátkozik? Ha ilyen dolgokra költi a zsebpénzét akkor miért kap zsebpénzt?
2013. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%

A lányod egy pszichopata, keress fel egy pszichológust, mert ha így folytatja, sorozatgyilkos vagy szektatag lesz belőle, és ezt valószínűleg nem akarod. És ha legközelebb veszekedtek, akkor nyugodtan kiabálj vele, és ha muszáj akkor adj neki egy atyai pofont, ne erőset csak hogy érezze. De minnél előbb keress fel egy szakembert, mert csak rosszabbodni fog a helyzet, egy-két hét és állatokat fog kínozni otthon, aztán jön a gyújtogatás, és így tovább.

Ja, amúgy nevelésből mugbuktál.

2013. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Bocsi.. rosszul fogalmaztam.. Nem is igazán zsebpénz.. Hanem a szülinapjára kap, meg húsvétre és karácsonyra meg névnapra.. Amikor segít munkkában (vállalkozó vagyok és néha elkísér 1-1 helyre és akkor korán kel és hajnalban érünk csak haza) akkor kap egy kis pénzt..

A barátainak nagy részét nem ismerem.. Viszont azt tudom, hogy van egy fiú, aki cigizik, pedig fiatalabb a lányom, és egy lány (a lányom osztálytársa), aki nagyon figyel a lányomra (kollégista a lányom és ott nem lehetek mellette, de ez a lány nagyon kedves (már találkoztam vele párszor) és próbálja távol tartani a lányomat minden rossz dologtól), van valami tetovált, egy volt osztálytársa (aki nagyon vallásos). A többieket nem ismerem, csak 1-2 keresztnevet tudok még, mert mindig mondja, hogy elmegy XY-nal a városba.

2013. júl. 29. 00:49
 8/38 A kérdező kommentje:
Az állatokat szereti, biztos vagyok benne, hogy nem bántaná őket. Viszont piromániás..
2013. júl. 29. 00:50
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem pszichopata a lányod, csak ki kellene valahogy mozdítani ebből az állapotból. keress fel egy pszichológust. Menj el nélküle, beszélj vele. Csak javasolni tudom a környezetváltozást, mindenképpen vedd ki a kollégiumból és járjon oda iskolába ahol ti laktok. Kijárási tilalom, pénzt ne kapjon. Holnap keress fel egy pszichológust.
2013. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi, a lányod tini. Ennyi. Én is hasonló voltam, bár akkor nem volt fültágító, de én is vagdostam magam, Marilyn Manson volt az atyaúristenem, minél több véres horrort néztem, feketében jártam, sőt, meg akartam halni (nem igazából). Szegény anyámnak nem lehetett könnyű velem!

Ez az egész az első szerelemig tartott.

Főiskolát végeztem, normális, kiegyensúlyozott, kedves és segítőkész ember vagyok, szeretnek, szóval aki ilyen tini, az nem feltétlenül idegbeteg, elmeháborodott, és ja, hogy minek engedsz meg neki dolgokat? Aki ilyet kérdez, az még nem harcolt tinivel, vagy végtelenül zsarnok, és azt hiszi, az jó nevelési módszer. Én emlékszem, semmivel nem lehetett volna visszatartani, pedig egyébként nem voltam az a féktelen fajta.

Ki fogja nőni, hidd el, nem lesz sem sorozatgyilkos, sem semmi normálatlan.

Várom a lepontozást!

2013. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!