Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor fog már megjönni? Sos

Mikor fog már megjönni? Sos

Figyelt kérdés

Na szóval,3 éve van folyásom néha elég sok,a mellem elég nagy,test szőrzetem már van és sokszor görcsöl a hasam alul

de még nem jött meg,Örökölni nem örökölhetem hogy későn érek mert anyum 10 éves korában menstruált nővérem 11 évesen

mikor fog megjönni?

vegyek már betétet?

12,3/l


2010. júl. 30. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet előre megmondani. De inkább ne várd, nem egy jó dolog ám ez! Amúgy mivel anyud, nővéred menstruál gondolom van otthon betét. Ha nincs, vegyél, ártani nem fogsz vele, max ha majd tényleg kell, tutira lesz otthon.
2010. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Uhh hát ne várd ennyire.

Nekem most múlt el (ezen a héten jött meg ) és ez az 5 nap 1 évnek tűnt pedig énis vártam-hiába mndták,hogy ne várjam-nagyon rossz volt,pedig nekem egy icipicit sem fájt még a hasam se.de szerintem neked hamarosan megfog jönni.

2010. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Én 13 vagyok,és még nincs... Szóval miről beszélünk?
2010. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

nem várom

de tudjátok elég idegesitő tudd lenni:(

szerintek ezen a hónapom belül meg fog jönni?

2010. júl. 30. 14:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így megmondani. Az anyukámnak 13 évesen jött meg, tesómnak szintén, nekem pedig 17. Bár későn is értem meg.
2010. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

értem

ma anyumal vettünk egy ksi csomag betétet

mert megyünk 1 hétre nyaralni de anyaum nem tudd jöni mert dolgozik és mondta hogy vigyem el

jó mert vele ilyeneket meg lehet beszélni

amúgy most voltam wc-én és most nem ilyen fehér volt a folyásom hanem barnás

mit jelent?

2010. júl. 30. 14:47
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad testszőrzeted van. Nem csak a puncid és a hónaljad szőrös?
2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

-.-uristen:D

ne várd mááár.:D tudom,hogy idegesítő a folyás,de addig jó amíg nincs meg és nem kell szenvedned vele.

nekem 10 évesen jött meg és gyűlölöm.

amugy meg a biztonság kedvéért nem árt ha veszel egy csomag betétet és atáskádba teszel párat,ha valamikor megjönne.:)

13/L

2010. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen az is!

utolsó:

nem uristen:D

nem várom

tudom hogy szar

lehet

de inkább legyen meg mert nekem 3 bátyám van és nővérem meg csak fél testvér szóval nem velünk él hanem nagyon messze innen

és anyum egész nap dolgozik

apum is

csak bátyáim vannak itthon szóval..:S

2010. júl. 30. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha barnás folyásod van, akkor akár holnap, is megjöhet a menstruációd! Tiszta szívből kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető szépet és jót!!!
2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!