Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor fog megjönni? (hm. )

Mikor fog megjönni? (hm. )

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok oda ezért a gondolatér de 13/l vagyok az osztályból minden lánynak megjött még annak is aki nálam5 hónappal fiatalabb.Mikor fog megjönni? Mintha úgy érezném hogy kilógok közülük.
2011. márc. 6. 19:07
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Hát várj aztám ajd meglesz.
2011. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem míg meg nem jött(pedig nem voltam kívülálló emiatt)és hidd el nem jó ha megjön max. arra h tesiből egy órára fel legyél mentve;)
2011. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 4.-ben megjött (most 8.-os vagyok), hidd el, jobb ha később jön meg. Én nagyon görcsölök, evvel nem elriasztani akarlak, mert "szép", ha egy lánynak van ilyenje.. Vagyis jó. Mindegy, érted. :"D (kisbaba...)

Amúgy olyan gáz volt..azt se tudtam mi van, NEGYEDIKBEN és szerinted mikor jött meg? MIKULÁSKOR : ) dupla "ajándék" volt

2011. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16 éves korodig ne aggódj. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont jó ha elmész orvoshoz. Van még időd, ne aggódj! Minden lány más időben érik.
2011. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban :)

Osztályba nem mindenkinek ,de sok embernek megjött..

Nekem nem,de nem bánom ^^

Ráadásul senkire se tartozik( szerintem....) az ,hogy NEKED MIKOR JÖN MEG...

Azért én se parázok,nincs kedvem elrontani a napjaim :)

13.5 L

2011. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

hát igen nekem is osztálytársaim mondták hogy nem kellemes egy érzés..

szóval akkor nem aggódok..tesin jó is lesz mert utálom xD

2011. márc. 7. 14:22
 7/27 anonim ***** válasza:
állítólag minél később jön meg annál később kezdődik meg a klimax ("banyakor") :) de ez nem 100%
2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma jött meg (nem elöszőr)

Nem vészes.

Nem görcsölök SEMMI bajom,észre se szoktam venni,mondjuk mostmár érzem,főleg a viselkedésemen meghát érzed,hogy folyik :)

Nekem kb 3 nap enyhe vérzés +1-2 nap nagyon kevés vérzés..

anyum meg pl görcsöl mióta megjött neki midnen baja van és 5-6 napig olyan erő a vérzése szóval én féltem,mint az állat erre 1 év eltelt,hogy megjött aztán semmi,szóval ne aggódj..

nekem 13-14 évesen jött meg,mikor nem is vártam volna..

nem lógsz ki a sorból,egyálltalán nem.. :D

15l

2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekem se fáj mostanára. 5 éve van meg, de még mindig emléxem az elsőre... Nem akarlak elrettenteni, de nekem borzasztóan fájt, összegörnyedtem az érzéstől. És tudod mi volt a legroszabb? hogy csak apa volt otthon... :D


16L

2011. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Én 12 voltam, nem szólt nekem senki, hogy ilyen is van. Majd be sz.tam úgy megijedtem, azt hittem meg fogok HALNI!

Most 21 vagyok, és szívesen abbahagynám egy kicsit.

2011. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!