Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

Egy mai kérdés ihlette az enyémet. Egy gyerek tette fel, hogy mit vegyen fel a 12 éves barátnője medencés bulijába, és a válaszok nagy része, hogynel se engednék, mert korai.

Én nem látok akkora mumust a dologban, hogy egy 12 éves kislány miért ne medencézhetne a barátnője szülinapján a barátaival. Gondolom szülői felügyelet is lesz (12 évesek mellé legalábbis nekem evidens a dolog). Ilyen idősen, meg kisebb koromban is medencéztünk a barátnőimmel valamelyikünk udvarán (felfújható medence, mielőtt valaki belekötne).

Szerintetek?



2014. júl. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Ha már azt kérdezi mit vegyen fel, ott már probléma van, nem csak szimpla medencés buli. És sajnos a mai világban nem evidens, hogy 12 éveseknél ott a szülő is.
2014. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért probléma ez. Anno mi a házigazdát kérdeztük milyen ruhába menjünk. (nyilván ha olyan volt mondták,hogy játszósba)
2014. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szimpla medencés buli lenne, akkor nem lenne kérdés, hogy mit vegyen fel. Bár számomra az is evidens lenne, hogy egy medencés bulin elég hamar lekerül a ruha, hiszen a medencébe bikinibe mennek. Akkor meg nem mindegy. Ha így teszik fel a kérdést gyanús, hogy valami fiú dolog van a háttérben.


Egyébként a kérdésre válaszolva, ha szülő lennék, szeretném megismerni a lányom barátnőjét, és a szüleit. Ha a szülőkkel meg van beszélve, és tudom, hogy ott lesznek, akkor elengedném a lányomat, hiszen tudnám, hogy van, aki figyel rájuk. Vagy ha nem csak 3-4 barátnő pancsol együtt, akkor felajánlanám, hogyha ráérek szívesen átmegyek. Így a szülő is jobban érezheti magát, hiszen neki is van társasága, meg nagyobb gyerektársaságnál nem árt esetleg több szem, segítő kéz.

2014. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de 12 évesen simán divatoznak a csajok egymás között is, nem kell fiú hozzá. A nevelt lányom még csak 11, de a legnagyobb gondot akkor csinálja az öltözködésből, ha barátnőzik, fiúkkal nem hajlandó szoknyát felvenni, mert csúfolják, meg húzgálják (suliban tiltva is van emiatt a szoknya, mivel a tantestület szerint elvonja a fiúk figyelmét).

A barátnőit ismerjük, a szülőket is (nekem ez is evidens, ha már a gyerekek átjárkálnak egymáshoz, mi meg hozzuk-visszük őket).

2014. júl. 17. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egy 12 éves lány elmehet medencés buliba ha van szül˝i felügyelet. és ha kicsípi magát csajosan a korához megfelelően abban sincs kivetni való
2014. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen nemhogy a lányok, még a fiúk nagy része is "divatozik". Ez teljesen ártalmatlan dolog.
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én annó itt kérdeztem, mit vigyek, mert 13 évesen még életemben nem voltam medencés bulin. Ezzel szemben szerintem a "mit vegyek fel" se vészes.
2014. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!