Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés

17 éves és szeretne lemenni egy hétvégére a Balatonra egy ismerőse házába.

10-en lennének fiatalok ( az én lányom a legfiatalabb)

alkoholt biztos fogyasztanának és én egy barátját se ismerem a lányomnak ( közülük). Annyit tudok még hogy 2-esével aludnának és ő egy fiúval aludna, Révfülöpre mennének és van a társaságban 1-2 durvábban bulizó fiatal is.

A lányom közülük 4 embert ismer, a többieket nem


2014. júl. 3. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így biztosan nem. Esetleg ha haza hozza bemutatni a tàrsasàgot
2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered akikkel megy akkor szerintem ne engedd el, nem számít,hogy 17,pláne,hogy a lányod sem ismer midnenkit
2014. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Laza szülő vagyok, de így biztos, hogy nem engedném el.
2014. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpatikus a helyzet. Kétségeim lennének, és azt nem szeretem. Szülőként erre most nemet mondanék. 4 ember ismer? És a többi 6, ha felnőtt, idióta, alkoholista vagy drogos banda? Persze, ő most nem látja, hogy ez mennyire veszélyes tud lenni, de az. Én nem engedném el jó szívvel, pedig amúgy lazább szülőnek érzem magam.
2014. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-enek nincs rossz ötlete, de egy találkozásból sajnos nem lehet őket megismerni. Én nem engedném el. és igazából én magam sem mennék pedig 22 vagyok 2 gyerekkel :)
2014. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jelenlegi státuszban biztos hogy nem ezt én írom 17 éves fiú fejjel. Természetesen a tiltás sem feltétlen megoldás. De elsőnek tényleg korrekt az ötlete csak okosan kell csinálni.
2014. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést már egyszer kiírtad,azt hiszem.akkor azt válaszoltam,persze,hadd menjen,fiatal.így viszont már én sem engedném.
2014. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igy semmikepp.
2014. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 éves lányként én is azt mondom, hogy így kizárt dolog. Hiszen nem csak hogy te, de még ő sem ismeri az egész társaságot..
2014. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2014. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!