Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Laura és Viktória névről mi...

Laura és Viktória névről mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a legújabb, hogy mi jut eszünkbe egy adott névről? Ha tetszik neked akkor add a gyerekednek valamelyiket, ha nem akkor ne add! Egy névről nem jut eszünkbe senki, esetleg arról a valakiről, aki viseli, de nem ugyanazok az ismerőseink, a kérdésed tehát irreleváns!
2014. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mindkettő. Talán a Laura egy picikét jobban.
2014. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szép nevek, de nekem azok a szappanoperák jutnak eszembe, amiket anyukám szokott nézni :) Nem tudom, miért.
2014. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a szappanoperák jutottak először az eszembe, utána két volt osztálytársam még az általánosból. Laura azóta Glam modell, Viktória pedig pénzügyi vezető egy cégnél. Ők jutottak eszembe. Szép nevek, ha választanom kellene, akkor a Laura.
2014. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lauráról egy 13 éves kis pi#a,akit fél Debrecen megdugott :D Szóval utálom :) A Viktória tetszik:) a szappanoperák jutottak nekem is eszembe :DD
2014. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két lány a sulinkból, Viki megbukott , Laura meg majdnem...és utálom mind a kettőt.

Volt Viktória nevű ázsiai ismerősöm...szóval talán még az.

2014. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom,akinek ez a ket keresztneve van. A Laurat hasznalja egyebkent,a Viktoriat sosem.

Nagyon kedvelem,jo a humora,es kedves. Barna haju,magas,vekony,csinos lany. Szoval,nekem o jut eszembe.

2014. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Laura, aki depresszióba kergetett néhány barátnőjével, Viktóriáról meg egy ismerős kislány. :)
2014. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Laura semleges, nagyon sok Laurát ismerek, van köztük aranyos, sznob és tinir*banc is. Viktória: volt legjobb barátnőm akivel borzasztóan összevesztünk, átvert, olyan dologba rángatott amit egyáltalán nem akartam, kihasznált és megalázott. Egy felszínes, kétszínű sz*rkeverő volt. De ettől függetlenül szép nevek, és ha megismerek egy új Laurát vagy Vikit, az eddigiektől függetlenül alkotok róla véleményt.
2014. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Viktoria nevrol egybol egy eros,magabiztos,hatarozott,sikeres no jut eszembe,aki tudja mit akar,es soha nem inog meg. A "donteskeptelen" szo szamara ismeretlen.

Laura nevrol nekem mindig a 2-5 eves,szoke furtos haju,kek szemu kislanyok ugranak be,akik folyamatosan hisztiznek,es imadjak a rozsaszin szint.

2014. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!