Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valami komplexusom van vagy...

Valami komplexusom van vagy ez normális?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már voltam párszor szerelmes, de sosem volt megfelelő az alany. Nem arról van szó, hogy görcsösen szeretnék párkapcsolatot, de arról nem tehetek, ha valakibe beleszeretek és ez szerintem normális is ennyi idősen. Igazából, ha úgy alakulna, hogy lehetne valakim, akkor nemet mondanék, de persze nem mondhatom meg, hogy mit tennék egy most ismeretlen helyzetben. Leginkább film, sorozat szereplőkbe szerettem bele. Vagy a karakterbe vagy a színészbe, de az is előfordult, hogy egymás után sorjában. Ilyenkor mindig az életrajzukat bújtam, képeket, videókat nézegettem a neten néha számomra ismeretlen nyelveken is akár. Aztán egy idő után lecsengett a dolog és úgymond lenugodtam. Ez szerintem teljesen normális, sok kamaszlány szeret bele énekesekbe, színészekbe, különböző hírességekbe. A baj az, hogy én nálam jóval idősebb, felnőtt férfiakba szeretek bele, míg a többi lány fiatal pasikba. Ez szintén igaz a valóságra is, mármint több férfi tanárba, különböző ismerősömbe szerettem bele. Ugyanúgy meg voltam értük bolondulva. Akkor úgy éreztem, hogy minden percet velük akarok tölteni, de ezt nem gondoltam komolyan. Egy férfi, aki az apám lehetne....tehát, nem is értem. Nyilván, ha valamelyik bele ment volna az már régen rossz. Teljesen másra van szüksége egy felnőtt férfinek és egy tini lánynak. Ha akkor át is futott az agyamon egy s más, igazából semmi sem történne meg mert én erre nem vagyok....el se tudom képzelni, hogy bárkivel legyen egy teljesen komoly kapcsolatom. Hiába gyűjtöttem be minden számomra elérhető információt, sokukat nem ismertem eléggé, a hírességeket meg pláne. Nem csak a külsejük volt a lényeg, minél jobban meg akartam őket ismerni, de szerintem sokszor nem vettem figyelembe dolgokat és törekedtem ugyanazt a sémát, személyiséget kialakítani. A velem egykorú vagy pár évvel idősebb fiúk nem igazán keltik fel az érdeklődésem, a barátság nem probléma, de nem voltam még szerelmes egyikükbe sem. Annyira tetszeni sem tetszenek, de nem mondom, hogy egy sem volt, akit megnéztem volna mert az azért nem igaz, de nem hagytak bennem nyomot. Valahogy a személyiségük és úgy össz-vissz a fiatal srácok úgy eltérnek a "megszokottól". Inkább a 30-45 év körüli férfiak, vannak kiugrások, de átlagban kb. így tudom kifjezni. Pár huszonéves srác és pár idősebb férfi... Persze, nem az összes férfi, aki ebbe a korosztályba tartozik, nyilván akad, aki tetszik és olyan is, aki nem. Mondhatok példákat, de szerintem a lényeget anélkül is meg lehet érteni. Ez baj vagy mit kéne csinálnom? Normális? Más is van így?

2014. júl. 27. 00:22
 1/3 A kérdező kommentje:

*lenyugodtam

* kimaradt: Inkább 30-45 év körüli férfiak *tetszenek....

2014. júl. 27. 00:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Apukáddal milyen a kapcsolatod? Elképzelhető,hogy komplexus,de nem lehet ezt elkiabálni. Tulajdonképpen lehet tinikori érzelem is,próbálgatás,mint amikor a teljesen hetero lányok elbizonytalanodnak mert vonza őket,hogy kipróbálják milyen a saját nemük. Kíváncsiság is lehet nálad.Ne agyalj ezen:) Ismerek egy lányt neki hasonló a problémája,veled egykorú 19-20 éves barátja volt,de a 30+korosztály kelti fel az érdeklődését,nála komplexus,talán az apjával való borzalmas viszonyához köthető. Normálisnak miért ne lenne normális? Ha ilyen vagy el kell fogadni. Nem lehet megparancsolni az embernek kihez vonzódjon. Van aki a barna bőrűeket szereti(és itt most a külföldiekre gondolok) van aki a fehér bőrűeket,van aki a fekete hajat,szőke hajat,barna hajat van aki a fiatalt van aki az öregebbet. Nem tehetünk arról kihez vonzódunk,mi az ami az érdeklődésünket felkelti. Ne agyalj ezen,ugyanakkor-sok olyat hallunk,hogy 17 éves lány 40 éves pasi és a pasi csak kihasználja-vigyázz a későbbiekben,talán elnövöd,talán nem.
2014. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, sokan vannak így ezzel, ne izgulj :)


Majd 2-3-4 év múlva szerelmes leszel egy hozzád illő fiúba.


Nekem 22 évesen volt 53 éves barátom, 2 évig, nagyon szerelmes voltam belé, volt 33 éves is, és 28 éves koromban 22 éves barátom, akivel 9 évig voltunk együtt.

Utána egy darabig 32 éves barátom, és most egy korban hozzám illő 45 éves, akivel az esküvőt tervezzük, de nem az évszámok miatt. Szóval a másikban nem csak a korát kell látni, vannak fontosabb dolgok is.

2014. júl. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!