Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Vagy szerintete...

Mit csináljak? Vagy szerintetek ez normális? 17/L

Figyelt kérdés

a szüleim nem engedik, hogy ilyen most divatos magasderekú farmershortot hordjak, mert szerintük ku*rvás, pedig van egy nekem is és nagyon szeretném hordani mert nagyon csinos

Ha el szeretnék menni itthonról anélkül nem mehetek, hogy nem mondom meg kivel és hova megyek, és miután elmondtam se örülnek neki mert helyette inkább tanulhatnék vagy segíthetnék otthon, szóval nehezen engednek el heti párszor és megmondani se szívesen mondom hogy menni szeretnék valahova, van hogy inkább itthon maradok

Este 11-re haza kell érnem, tehát nem is mehetek bulikba.


2014. júl. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Örülj neki hogy legalább törődnek veled a szüleid . Hidd el csak féltenek . Bár tudom hogy elég kellemetlen hogy a barátnőidnek még el sem kezdődött az este neked pedig már haza kell menned .

Baszélj a szüleiddel hogy te már érzed magad olyan érettnek hogy nem keverednél bele semmi rosszba és megbízhatnak benned szóval kicsit hosszabb ideig is kiengedhetnének .

2014. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
ez tök normális szerintem.
2014. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem korlátoznak,sőt inkább mondják,hogy menjek már!Csak az nem jut eszükbe,hogy nincs kedvem bulizni,mozizni meg egy héten 1-szer is elég,mert a pénzt én sem szeretem annyira szórni,meg most máshova hova lehetne menni?Fürdeni?Ott is ki kell adni egy csomó pénzt.Persze kiadnám én szívesen,csak azért a barátnőm se ér rá minden nap(neki szakmai gyakorlata van),más ember meg nincs,akivel mehetnék.


Szóval szerintem igencsak köszönd meg anyudéknak,hogy ilyenek.A farmert meg érdekes,hogy nem engedik felvenni:O...

2014. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, engem is inkább küldenek, hogy ne üljek minden este Itthon... de sokszor kedvem sincs, meg nincs is kivel lógjak... néha elmegyek, mintha bulizni mennék, de csak beülök egy parkba, aztán beiszok és ennyi... ha lenne kivel menni, bizti eljárnék
2014. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én beleőrülnék. Mindjárt 18 leszel,inkább hagyniuk kéne,hogy tapasztalatot szerezz és mindent a saját károdon tanulj meg.
2014. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, az normális, hogy féltenek és törődnek veled...de szerintem kicsit túlzásba viszik. Igaz, hogy nagyon sok rosszat hallani a mai fiatalokról meg a szórakozóhelyekről meg stb. De ha a szüleid rendesen neveltek, akkor igazán megbízhatnának benned annyira, hogy elengednek szórakozni. Nem lehet mindig tanulni, kell a lazítás néha...és ha a barátaid is rendesek, akkor nem értem mi a probléma. :) Próbáld ezt megbeszélni velük nyugodtan és értelmesen, hogy lássák, nem vagy már kisgyerek.
2014. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!