Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyik nap láttam egy tinilányt...

Egyik nap láttam egy tinilányt ilyen öltözetben. Szerintetek ez normális, csak én vagyok nagyon maradi, hogy ku*r*snak tartom? Nem érzi kínosan magát benne?

Figyelt kérdés

[link] ilyen nadrág


[link]

egy ilyesmi felsővel


2014. júl. 23. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem k*vás, csak szexi. Egy tinilány csak legyen szexi és kívánatos és érezze magát jól úgy. Az a normális.
2014. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha hibátlan az alakja,biztos nem érzi kínosan magát benne.Megértelek,tényleg észbontóan tudnak öltözködni a mostani tinik:)
2014. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
A nadrággal semmi baj,a felsővel sincs amenyiben volt már 16 és jó az alakja
2014. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy fiatal, vékony tini nyugodtan felvehet nyáron ilyet, ha pl. pont strandra megy. Miért ne?

Mikor tegye, ha nem ilyenkor?

Később már úgysem lehet sajnos. Én 29 évesen mondjuk veszek fel simán minisortot (biztos van, aki emiatt is megszól), de ilyen felsőt azért már nem veszek hozzá.

Meg persze nem munkába, hanem hétvégén, mikor csak mászkálok.

Nekik még jó, nyári szünet van, szexik, fiatalok... Nem kell mindenre megjegyzést tenni, és mindenen kiakadni. Jó nekik, és kész. :)

2014. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Én veled értek egyet. Kur_vás. Ez van. De sok tini akar ma nagylánynak tűnni attól, hogy így öltözködik. Az nem tűnik fel nekik, hogy egy igazi nőnek nem kell félpucérra vetkőznie ahhoz, hogy tetszen egy igazi férfinak. Azok a tinifiúk, akik meg gerjednek erre, mindenre gerjednek, amin lyuk van. Én jobban szeretem azokat a lányokat, akiknek van stílusa. Vetkőzni mindenki tud.
2014. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
De ku.rvás,de ez a divat.Én nem venném fel,nem érezném magam jól benne.
2014. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem ku.rvas,de nem tetszik. En biztos feszengenek benne. Egyebkent meg ez a magas dereku sort szinte senkinek nem all jol,legalabb is,nagyon sok lanyt szoktam latni,aki idiotan nez ki benne.
2014. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, a mai világban már az sem számítana k*rvásnak, ha egy szál zokniba mászkálna.
2014. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Aki ilyenben megy utcára, minek veszi fel ezt egyáltalán? A melltartó és bugyi sem takar többet. Akkor meg? Miért esik túlzásba és öltözik fel ilyen nagyon? Mehetne egy szál semmiben is. Pont ugyanannyit takarna.
2014. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

Nyár van, meleg van, és ez a divat.

Mondjuk ilyen nadrágom nekem is van, és képzeld 40 évesen fel is veszem, mert 20 éve is divat volt, mikor én voltam fiatal.

Engem csak az borít ki ha valaki mondjuk szexisen öltözik de nem veszi észre, hogy 20 kg plusszal ezt nem kéne felvennie, de ha csinos és jól áll rajta, akkor mikor ha nem most?

2014. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!