Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
egy barátnőjének lesz a 18. szülinapja a város másik felén. Házibuli lesz, 10-en lesznek kb és alkohol biztos lesz
2014. júl. 30. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez alap
2014. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szigorúnak tartom magam, de még én is elengednélek. Aztán meglátnám mennyire élsz vissza a bizalmammal.
2014. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha alkohol is lesz?


Ha nem akar berúgni, nemet mond, ennyi.


És nem kell jönni a csordaszellemmel, mert engem 18 éves korom óta "próbálnak" leitatni (persze nem erőszakoskodnak, csak furcsa nekik, hogy nem bsztam még be soha), de van egy pont, ami után nem iszok többet.

2014. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az én szüleim se a lazaság megtestesítői, de simán elmehetnék ilyen buliba. Pont hétfőn voltam az egyik fiú osztálytársam 18. szülinapján, bár ott nem csak 10-en voltunk, és nem hoznám fel biztató példának, ami ott történt :) De ha megbízható a lány, és esetleg este elmentek érte egy megbeszélt időpontra, olyan a társaság, hogy vigyáznak rá és nem itatják le (bár biztos tud nemet mondani) akkor teljesen oké.
2014. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!