Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők mit szólnátok ha ez...

Szülők mit szólnátok ha ez kiderülne a kamasz lányotokról?

Figyelt kérdés
Hogy olyan képet küldött egy fiúnak, amin csak a melle látszik melltartóban és ráírta a fiú nevét.
2014. júl. 30. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól,

-hány éves

-milyen kapcsolata van a fiúval

-a fiú mennyi idős

***

Mindenképpen nevelés kérdése,hogy egy kamasz lány csinál-e ilyet.

2014. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos ilyenek a mai fiatal lányok!!! Ha megvan nevelve ha nem! Feszegeti a saját határait... Csak nehogy aztán egy közösségi oldalon kössön ki a már teljes egészében meztelen testéről készült kép... Mert ami felkerül a netre annak nyoma van...

Igaz én fiatal vagyok 21éves de nekem anyukámmal olyan kapcsolatom volt mint egy barátnőmmel SE!!

Beszéljen vele!!! Én azt javaslom!!! Mondjuk ha a számítógépében vagy a telefonjában túrkált akkor az nem szép dolog de ilyen az anyai aggodalom!

Ha ez a helyzet akkor inkább ne mondja el mit tud hanem próbáljon valamilyen úton rá világítani hogy rossz úton halad!!! Esetleg keressen rá annak a fiatal lánynak a történetére aki egy ilyen kép elküldése miatt lett öngyilkos mert napvilágot látott egy meztelen képe ég emiatt sokan elítélték megverték és megalázták!! ha megvan próbálja megmutatni neki! Hátha használ!!!

2014. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez természetes dolog.
2014. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván te is voltál kamasz :-),szerintem ezt nem kell drasztikusan felfogni..lehet mikor te voltál kamasz még nem volt lehetőség ilyenre,de mivan ha te is ugyanúgy megtetted volna ebben az időben,vagy szentfazék voltál egész életedben?mert akkor én kérek elnézést

Arról nem beszélve,hogy gondolom ezt nem az egész közösségihálón keresztül mutatta meg a fiúnak,hanem magánban. Ha magánban,akkor gondolom a lányod szerelmes,vagy tetszik neki a fiú ,ha az egész világhálóra posztolta,akkor szintén én kérek elnézést,akkor viszont elbeszélgetnék a lányoddal,hogy nem ott kell élni az életét,úgy hogy mindenki lássa,tanárok,haverok,barátnők,mert az úgy már gusztustalan és leginkább gyerekes viselkedés. A lányod felnőttesen próbál viselkedni,ha megmondanád neki h nagyon humoros vagy gyerekes ez a felfogás,tuti kiakad,de megfogadja a tanácsot,ha lehurrogod,akkor tuti ellenedfordul és a következőnek már ruha se lesz rajta.:-)

Sok szerencsét azért hozzá,nem könnyű egy kamasz lánnyal:-) de állj mellette mindenben és barátilag próbálj rá hatni,ne mint az anyja,mert akkor nem hinném hogy fog rád hallgatni:-)Minden jót!! TH.

2014. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Amíg csak a melle látszik nincs baj. A kamaszok elég befolyásosak ilyen téren. Amíg csak képet küld szerintem nincs baj. Mondjuk azért nem kellett volna, de nincs különösebb jelentősége. Amúgy nem vagyok szülő, és nyilván kiakadnék ha erre rájönnék. De mindenkinek a gyereke csak egy ember, nem várhatjuk el tőlük, hogy tökéletesek legyenek.
2014. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt biztos nem engednem!!!!Ez nagyon durva! Nem az,amit csinalt,hanem az hogy az interneten elkuldte neki.Osszevesznek es a srac felrakaja mindenhova!Ez nem vicc.Keressetek ra:Amanda Todd az mindent elarul.Oke,en is tini srac vagyok,en is csajozok,(pl volt mar h kezimunkaztak rajtam) es enis ujjaztam mar meg lanyokat,azzal nincs is baj,de az h interneten kuldi az nagyon nem okee! Ott mindennek nyoma van! Ha eloben csinalja,es tegyukfel vedekezik is akkor hat kamasz,maximum egy ejnyebejnye,de ha a neten kuld egy olyat akkor az egesz eleltet vegigkiseri...
2014. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Elozo vagyok!

Amugy nekem is kuldtek mar ilyen kepet,de en nem hasznaltam fel semmire.

Youtube-n ird be:Amanda Todd magyarul.

Oke,egeszseges korulmenyek kozott pasizzon,de a neten minden fentmarad...Mint mar irtan en is csajozok,bulizok,pettingelek,de azert ennek nyoma maradhat..

14/F

2014. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen csajt, de neki látszik a képen a feje is. A srác borítóképnek használta a képet, aztán amikor szakítottak, elmondtaa csajt mindennek. Szerintem az én szüleim borzasztóan kiakadnának és csalódottak lennének, de én soha nem tennék ilyet, mert ami a netre egyszer fekerül, azt a büdös életben nem tüntetem el, szóval ha szerencsém van, és a fiú nem teszi közzé egy elborult pillanatában (50% esélyt mondanék rá, amennyi "tedd fel az exed meztelen képeit" oldalt látok ma) akkor se érezném magam biztonságban. Ha eléggé bízom benne, úgyis látni fog meztelenül, azt meg meg kell értenie, hogy mennyi veszélye van a fényképezős dolognak (rokonról találtunk már nem nekem szánt képet, amikor megkért, hogy szedjünk le pár karácsonyi családi képet a gépéről :D)
2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Nemtudom miért baj ez olyan mintha fürdőruhába látná... csak látni hogy az fehérnemű. Majd tanul a saját hibájából.
2014. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te, 14/F a 67%-ban hasznos válaszokkal: írtál valaha olyan kommentet erre az oldalra, amelyikben nem szerepelt, hogy téged leszoptak/neked kiverték/te már ujjaztál/csajozol? Már komolyan érdekel :D
2014. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!