Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a lányom és a...

Mit tegyek, ha a lányom és a fiúja túl hangosan szeretkeznek nálunk és mindenki azt hallgatja?

Figyelt kérdés

A lányom nemrég töltötte tizennyolcadik életévét és van egy fiúja aki nála egy évvel idősebb.

A fiú egy-két hetente nálunk alszik, persze most a szünetben sokkal többször. Egy éve vannak együtt és ezt az együttalvósdit csak féléve engedem nekik.

Persze, ha együtt alszanak akkor ott van más is.

A problémám alapvetően nem azzal van, hogy együtt vannak, mert tartom őket már annyira felelősnek, hogy vigyázzanak egymásra és megfelelően védekezzenek.

Az a problémám, hogy többszöri megbeszélés és ígérgetés után is csak zeng az emelet vagy a fürdő tőlük, ha a barátja nálunk alszik.

Mivel két kamasz fiam is van, ez így elég kellemetlen mindannyiunknak.

Nem szeretném őket kirakni, vagy megtiltani a szexet (persze nem is tudnám), és azt sem szeretném nekik mondani, hogy a srácnál szexeljenek csak vagy keressenek egy szobát máshol mert én is voltam fiatal, de elég kellemetlen ez így mindannyiunknak. Szeretem őket és azt akarom, hogy mindenhol boldogok legyenek, csak egy kicsit halkabban.


Jó párszor átbeszéltük már ezt a dolgot a lányommal és ígérte, hogy halkabbak lesznek, de nem igazán sikerül és lassan már a férjem is kezd kijönni a sodrából és azt végképp nem szeretném, ha veszekedéssel vetnénk véget ennek a problémának.

A srác múltkor bocsánatot kért, mielőtt hazament és én szégyelltem magam a legjobban, de tegnap este ugyanolyan hangosak voltak, mint akkor..


Anyák/apák van valaki még ilyen helyzetben?

Tehetnék bármit is?

Beszéljek megint velük vagy mit tegyek?


Egy tanácstalan Anya


2014. aug. 4. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem ez az egész helyzet baromi furcsa. Ha nincs annyi eszük, hogy úgy csinálják az INTIM együttléteiket, hogy a szülők, fiatalabb testvérek ne hallják, akkor én bizony nem engedném a fiúnak az ott alvást.
2014. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, beszéltél a lányoddal. Konkrétan mit mondtál neki? Szerintem azt kellene elmondanod, amit itt leírtál, pont úgy, ahogy leírtad.


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egy felnőtt, elvileg felelősségteljes, értelmes ember hogy viselkedhet így. Nem tudom elképzelni, hogy nekik nem ciki, hogy mindenki hallja, hogy mikor élveznek el...

2014. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha a lányoddal való beszélgetés semmit nem ért, akkor szerintem vedd fel a fapofát és beszélgess el erről a sráccal.
2014. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal amit írtatok, de az elsőnek: ha már eddig itt engedtük a férjemmel aludni a fiút már nem dobhatom ki csak úgy.


A lányomnak konkrétan ezeket a szavakat mondtam amiket ide is leírtam a kérdés alá. Azt mondta, hogy sajnálja és, hogy mindenképp befejezik a hangoskodást..

Lassan kezdem azt érezni, hogy direkt csinálják csak még azt nem tudom miért

2014. aug. 4. 22:09
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem hat a szép szó, akkor a szobájuk elè tegyél egy magnót vagy valamit amivel feltudnád venni a hangokat, majd reggelinél játszad le nekik hogy értsék meg ez baromi zavaró.Hátha elszégyelik magukat.Majd a követjező alkalommal, ha ez sem segített, valami olyan zenét raknék az ajtajuk elé, jó hangosan amit nem kedvelnek.Esetleg komolyzenét vagy hupikèk törpike vagy ilyesmi ami zavaró szeretkezés közben.
2014. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát, ha a szép szó nem használt...

Akkor bizony tényleg valami keményebb módszerhez kell folyamodni. Vagy megmondod, hogy csinálják máshol, és a fiú nem alhat ott, vagy amit az utolsó írt:D Az még vicces is.

De lehet, hogy tényleg direkt csinálják. Csak én se értem miért, ha ennyire normálisan pozitívan állsz az egészhez. Az is lehet, hogy ez izgatja őket. Amolyan fétisféle.

2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Vagy amikor hangoskodnak, menj fel és kopogj. Majd egy idő után megunják, ha mindig kopácsolsz nekik.
2014. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon bunkó dolog! Én se vagyok idősebb sokkal, de meg nem fordulna a fejemben, hogy akkor legyünk együtt, mikor másokat zavarhatunk vele.

Én mostmár bizony erélyesebben szólnék, sőt úgy, hogy mindketten hallják kérném meg a fiút, hogy mostantól ne jöjjön, mivelnem tudnak kulturáltan viselkedni.

2014. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Ma 22:09

De, akkor is kitessékelhetitek, ha eddig ott aludhatott, hiszen ez a ti otthonotok, azt engedtek be, akit jónak láttok, 5 ember nyugalmának és pihenésének helyszíne, nem pedig orgiáé.

2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

mond meg neki, hogy legközelebb felveszed a hangzavart, és feltöltöd a youtoube-ra, és kiposztolod a face-re :) :) :)

fogja érteni :)

amúgy ez csak szándék kérdése. ha akarnak, csendben is tudnak lenni. ha a szép szó nem használ, akkor meg kell pedzegetni azt a lehetőséget, hogy bizony be fognak égni mások előtt. mert amúgy ez ciki dolog ám, hogy nem tudnak disztingválni ilyen téren...


szóval "zsarolás" de persze sose csináld meg igazából!!! :) :)

2014. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!