Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól hallgatja végig egy...

Mikortól hallgatja végig egy gyerek a mesét?

Figyelt kérdés
Amikor nem csak játszás közben olvasol, hanem tényleg odafigyel egy rövidebb mesére. Melyek ezek a rövid mesék?
2013. ápr. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta
2013. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teljesen gyerekfüggő, a nagyfiam 2 éves korától, a kicsi még most is mutogat, ha képek vannak a könyvben, de az oviban már végighallgatja, ha fejből mesélnek neki.

Vidám mesék a kedvenc, azok nem is annyira rövidek.

2013. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves a lányom, a mondókás könyvből 2-t ül végig, majd mutogatja a képeket, utána lapoz, és kb ennyi volt :)
2013. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom olyan egy évesen végig ült egy rövidebb mesét. 15 hónapos kora óta minden este olvasunk, eleinte 2 részt a Bogyó és Babócából, nehány hét múlva már egy egész Anna, Peti es Gergő könyvet végig hallgatott.
2013. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam kb. 22 hónapos volt, mikor kreáltam Neki egy történetet, amit elalvás előtt meséltem. Kb. 3-4 perces, és csupa olyan van benne amiket nagyon szeret. Imádja őket!!


Most 2 éves - könyvből még mindig nem tudok mesélni, mert a képek sokkal jobban lekötik, ekkor max. annyira van "időm", hogy elmondjam, hogy miket lát a képeken (de ez utóbbit nem nevezném mesének).

2013. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!