Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 17 éves lányom goa-t hallgat...

A 17 éves lányom goa-t hallgat és ilyen bulikba jár. Nagy esély lehet rá hogy szereket fogyaszt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Ő szív-e, de én jártam ilyen bulikba, és nem éltem semmi ilyesmivel. Igaz, 10 évvel ezelőtt.
2014. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha az agyára mész felesleges kombinálásokkal, akkor jelentősen javul az esélye.
2014. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
33%
nagy a valoszinüsège
2014. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gates of Andaron-t?
2014. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a goa az micsoda, de nem a zenei ízlés határozza meg a drogokhoz való hozzáállást. A bulizás se. Voltam már diszkóban, rockkoncerten, sima házibuliban, és oké én kipróbáltam a füvet de nem ilyen alkalmakon, és nem az ilyen bulizás miatt. Szórakozóhelyen legjobban 1-2 sör után érzem magam, nem kell más. Ha elmegy buliba akkor maradj fent addig amíg haza nem ér és akkor látod milyen állapotban van, azt' annyi.

Attól hogy jól érzi magát, még nem feltétlenül drogos. Ez csak a szülők kényszerképzete, bár sajnos néha van alapja.

2014. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!