Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet náluk esélyem? Mit...

Lehet náluk esélyem? Mit tehetnék, hogy egyáltalán észrevegyenek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. A kérdés ellenére nem akarok magamnak görcsösen pasit szerezni, de azét foglalkoztatnak az ilyen dolgok. Az osztályomban az összes lány szép, sovány, "tökéletes". A fiúk nagy része sportol, így gondolom ők is ezt részesítik előnyben. Rajtam van plusz, nem úgy kell elképzelni, hogy szétfolyik rajtam a háj, annyira azért nem vészes, de tény és való, hogy van rajtam felesleg. Nem tartom magam csúnyának, de a szép kifejezést sem gondolom megfelelőnek. A szép viszonylagos fogalom, de az biztos, hogy az osztálybéli lányok nyomába se érhetnék.Az alakomnak megfelelően, szerintem csinosan öltözködöm, viszont ettől még szerintem mindig tetszetősebbek

nálam a lány osztálytársaim.


Az zavar, hogy másképp viselkednek velem. Van, aki nagyon beszélgetni se akar. Mindig én vagyok az utolsó, akit párnak választanak egy feladatnál. A többi lányt segítik és foglalkoznak velük. A többi lánnyal ellentétben engem ritkán engednek maguk elé, nem mintha elvárnám csak... Sokszor, olyan mintha engem nem is tekintenének lánynak. Most sorolhatnék mást is, de nem lényeges. Nekem ezek a dolgok nagyon rosszul esnek.


Mit csináljak, hogy úgy kezeljenek mint a többi lányt? Szerintetek lenne esély arra, a körülményeket tekintve, hogy valakinek megtetszem?( Arra gondolok, hogy a többi lány között megtetszhetek-e egy sportoló fiúnak )



2013. szept. 19. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem paranoiás vagy. Vannak olyan emberek, akik a külső alapján ítélkeznek, de azért az összes nem ilyen, még ebben a korban sem.. És hidd el, idővel majd rájönnek, hogy a jó alak semmi. Nem elég. Csak várd ki. Türelemmel.


Addig is hallgass Hősöket.

Csók

2013. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyuzz, ahhoz, hogy egy ténylegesen független ember tudja megmondani, hogy szép vagy-e, vagy sem, szerintem küldj priviben magadról egy képet, és akkor majd arra válaszolok.:)

Amúgy nekem simán tetszhet egy lány, attól hogy duci, tetszett is, csak egy másik pasi elkapta előlem, pedig neki tényleg jó nagy pocakja és feneke volt, de szép arca.:D Úgyhogy ha amúgy kedves vagy és jó fej, el fog jönni a Te időd. :)

17/F

2013. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!