Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi csináljak? (nem megy a tesi).

Dóriyyi kérdése:

Mi csináljak? (nem megy a tesi).

Figyelt kérdés
Igazából tesiből van amiből elég jó vagyok. Viszont a mit most veszünk hááát az szörnyű!! Nagyon nem megy. Tigris ugrás, fejen-kézen állás stb. Nem is voltam ott 2 órán betegség miatt. Tavaly se ment épp, hogy meg lett a 2-tes. Most még annyira se megy és itt a félév. Persze nem bukok meg de azért most is csak én leszek akinek ez nem megy. Másből 4-5 vagyok. Nem tudom miért nem megy pedig figyeltem, gyakoroltam nincs sok súlyfeleslegem se. És nem vagyok bárortalan csak nem megy! Mindenki rajtam fog röhögni és már most nagyon izgulok. Igazából nem nagyon érdekel a tesi és nem is akk izgulni. De nem megy! Segítsetek!!! Nektek hogy megy, ment? Nem bírom ki ááááááááááááááááááá. Most még nem is tok itthon gyak. Bocsi a sok helyesírási hibáért, de késésbe vagyok. Köszi!!!
2010. jan. 13. 15:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja 6.-os vagyok. És anyumat se érdekli a jegy csak engem:).
2010. jan. 13. 15:53
 2/21 A kérdező kommentje:
L
2010. jan. 13. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam soha szekrénytugrani,egyszerűen nem .Ne foglalkozz vele,senkit nem fog érdekelni a tesi jegyed.
2010. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Fejen és kézenállásból én is most kaptam egy kettest.

Szerintem ne foglalkozz vele.A normális emberek az én osztályomban nem nevettek.Akik meg igen,azok csak magukat minősítik./én 8.-os vagyok/

2010. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát höszi. Csak most annyira beparáztam és félek még amennyit eddig tudtam annyit se tudok:((((. Tavaly nem is izgultam meg semmi. Na mind1. Köszi a válaszokat!
2010. jan. 13. 17:51
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én fejenállni nem tudok. Egyszerűen nem megy, és mikor megfogják a lábam, úgy fáj a nyakam, hogy szinte ordítani tudnék. Kézenállni tudok, bukfencezni is, szekrényt még életemben nem ugrottam, mert gerincferdülésem van, és nem lehet. De gerendázni soha nem tudtam. Nem merek ráállni. :(


De nem érdekeljen, mert csak egy kézség tantárgy.

2010. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi ari vagy. Azóta megnyugodtam. És nem izgulok hülyeségeken. Tényleg köszi nektek segítettetek!!!

És amúgy is legalább lesz min nevetni az a baj, hogy én magamon is nevetek és persze, hogy akkor mindenki nevetxD!!!

2010. jan. 13. 19:07
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se ment sose a kézenállás, úgy ahogy az osztálytársaimnak, megcsinálni megcsináltam.


Szerintem ti is , mielőtt felméritek, bemelegítettek előtte, bordásfalnál-falnál, megkérded az osztálytársaidat vagy a tesitanárt,hogy segítsenek neked.Én is mindig kértem segítséget, felmérésnél meg túlestem magamon, de nem lett gáz, mert szivacson csináltuk.Nem én voltam az egyetlen, akinek nem ment.Én azt nem hiszel el,hogy mindenkinek olyan jól megy.Feltéve, ha nem vagytok tornászok, vagy vmi ehhez hasonló.

Sosem voltam valami példamutató tesiből,de ha nagyon akarod megtudod csinálni !!


Sok sikert :)

2010. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én magasugrás előtt mindig megálltam a rúd előtt. Fejenálláskor eldőltem balra. Kötélmászás még úgy, ahogy ment, de a rúdmászás soha.

Reménytelen eset voltam, a tanárok a fejüket fogták.:)

2010. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát pedig nálunk az osztályba mindenkinek megy!

A tanár háát...az előbb röhög, mint, hogy segítsen. Attól nem is várok többet. Amúgy persze, hogy meg akk csinálni meg minden, de sajna nem megy. Ráadásul utolsó 2 óra tesi.

2010. jan. 14. 06:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!