Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen táska alkalmasabb 9. -ben?

Milyen táska alkalmasabb 9. -ben?

Figyelt kérdés

Táskákat nézegetek és érdekelne, hogy az oldaltáska vagy a rendes hátitáska hasznosabb. Tudom, hogy a háti egészségesebb, de érdekelne melyikbe lehet jobban pakolni, mennyi tanszer lesz ilyenkor. (Nyelvi előkészítős leszek.)


Köszönöm! 15/L



2014. aug. 12. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyelvis leszek. Az előtted lévő kérdését is én tettem fel.

Én hátit veszek most mert több dolog elfér bele és mivel 2 nyelvet tanulunk 18 könyvből kb. így vinni kell mindig. Erős és masszív vastagpántos táska :)

2014. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet az lesz a nyerőbb. Hallottam, hogy a New Yorkerben kapható variálható, szóval egyszerre háti- és oldaltáska is, erről tud valaki valamit?
2014. aug. 12. 17:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is nyelvis vagyok:D Most voltam 0ikos. Kb 7db könyvünk volt és simán elég az oldaltáska!
2014. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyelvis voltam, de nálunk minden tantárgyból volt egy minimális óraszám, így rengeteg könyvünk volt. Ráadásul a mi sulinkban semmit nem lehetett bent hagyni, még egy rajzkönyvet sem (igen, még azunk is volt). Úgyhogy nekem praktukus volt a hátitáska.
2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyelvis voltam, 0.-ban lazán elég volt az oldal táska, de mivel gondolom nem egy évre veszed, így lehet hasznosabb a háti :)
2014. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekünk lesz kóddal zárható szekrényünk, ezért bent hagyhatjuk majd a dolgokat. A későbbiekben gondolom több cuccot kell majd vinni, így lehet érdemesebb lesz, akkor a háti.

Köszönöm a válaszokat, írhattok még! :)

2014. aug. 12. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én emelt nyelvis vagyok, hátit vettem 9.-ben, de kellett is. sokszor úgy is leszakadt a a vállam, mondjuk gyalog jártam.. ha csak addig kell cipelni míg leszállsz a buszról be a suliba, akkor bármilyen jó, de ha sétálnod kell, mindenképp háti.
2014. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Nekem szinte az összes lány osztálytársam rendes női táskákat hordott magával az iskolába már az utolsó években. Én se értem hogyan, de elfértek benne pedig hordtak cuccokat az órára. 18/F
2014. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hátitáska szerintem kényelmesebb.Nekem volt oldaltáskám,de majd leszakadtam tőle.Viszont nem tudom,hogy mennyi könyved lesz 0.ban,mert nem nyelvi tagozatra járok.+Arra szerintem azért ne alapozz,hogy a könyveket bent hagyod a szekrényedben(max rajz),mivel otthon még szükséged lehet rá.:)
2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy zöld Eastpak hátizsákom van és imádom. Szerintem nem csúnya, sőt.. :) Minőségben is jó, de kicsit drága volt. 12ezer forintért vettem tavaly.

[link] ilyen, csak szép, zöldalmafagyi színe van :)

18L

2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!