Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek egy 16...

Szülők! Megengednétek egy 16 és fél éves lánynak, hogy a barátjánál aludjon ritkán? Másfél év járás után, a fiú 19.

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 18:44
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Még azt ki felejtettem, hogy szerintetek miért nem engedik? Tudják, hogy lefeküdtünk már, védekezünk rendesen.
2014. aug. 13. 18:46
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Én nem engedném meg. Ráér még az együtt alvással.
2014. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
Amennyiben csak alszotok,nincs vele semmi gond
2014. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen, biztos hogy csak alszanak majd, azért feküdtek már le.
2014. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Ha már éltek nemi életet és erről a szülők is tudnak, ráadásul jó véleménnyel lennék a srácról, megbíznék bennük, akkor azért 16 és fél évesen már néha-néha 1-1 alkalommal azt mondom, hogy talán megengedném.

De ezt a szüleidnek kell tudni, hogy milyenek vagytok, mi az ő hozzáállásuk.

2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Sose történt baleset, mindig odafigyelünk. Én erős 4es tanuló vagyok. A barátom már eljött velünk nyaralni ott megengedték az alvást. A szüleim ismerik a szüleit. A barátom már befejezte az iskolát és már dolgozik.

Mindent elmondok anyunak, ő részéről oké a dolog de apa nem engedi.. Szerintetek miért? és mit tehetnénk?

2014. aug. 13. 19:12
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert abból adódóan,hogy magát 16 és fél évesnek mondja még egy éretlen gyerek,és amúgy is úgy gondolom az együtt alvás nem gyerek kapcsolatok sajátja 16 évesen meg a 1,5 éves "kapcsolat" nem nevezhető igazán komoly kapcsolatnak hiszen gyerek még és akkor is az volt mikor összejött a fiúval talán fél-1 év múlva már igen ritkán megengedném.
2014. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
az,hogy hányas tanuló vagy teljesen lényegtelen
2014. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi idősen már simán, ráadásul a sok prűd, hatalmaskodó szülőnek üzenem: Nem csak éjjel lehet szexelni ;)


A tiltással csak azt éri el a szülő, hogy s***fejnek fogja tartani a gyereke és nappal fekszik le a barátjával.

2014. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudják hogy már lefeküdtetek nem értem az együtt alvást miért nem engedi, vagy apud nem tudja hogy lefeküdtetek? mert akkor magyarázható azzal hogy védi a kislánya ártatlanságát, de ha tisztában van vele hogy éltek nemi életet és rendesen védekeztek is akkor nem értem. Néha egy-egy éjszaka én simán megengedném a lányomnak. Most alszotok vagy sem, teljesen mindegy.


és azért becsülendő hogy már másfél éve együtt vagytok, sok "idősebb" ember nem bírja eddig.

Azt meg bevallhatjuk hogy bizonyos szinten a mai 14-16 éves fiatalok érettebbek mint jó néhány évvel ezelőtt ( itt nem a 13-14-15 éves kis csajokra gondolok akik a fél feneküket mutogatva flangálnak a városban és kelletik magukat).

Egy szó mint száz, én engedném, szerintem ülj le apukáddal és kérdezd meg hogy miért nem akarja megengedni, egy beszélgetéssel nem veszítesz semmit.


Ja és sok szerencsét:D

2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!