Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hogyan teszitek kellemesebb...

Gyémántlány kérdése:

Ti hogyan teszitek kellemesebbé a sulikezdés időszakát?

Figyelt kérdés

Bármennyire is szeretem az osztálytársaimat, és a tanulással sincsenek gondjaim, az iskolakezdés ettől még nehéz.

Már most elfog néha a szörnyű, "vége van a nyárnak-érzés". Tudom, hogy élveznem kéne még a nyarat, de egyszerűen nem mindig megy.

Nagyon örülnék neki, ha megosztanátok a ti túlélő-tippjeiteket, ötleteiket, és bármit, ami eszetekbe jut a témával kapcsolatban.

Hogyan álltok vissza az iskolai napirendre?

Örültök, vagy inkább el vagytok keseredve a közelgő szeptember miatt?

Jöhet minden :)

Nagyon szépen köszönöm annak, aki válaszol!



2014. aug. 13. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szia :)

Én is ki vagyok bukva a mindjárt suli gondolattól, már nagyon megszoktam. Utolsó héten elkezdek visszatérni a normál életmódomba, és nem hajnalig netezek, meg filmet nézek. Kicsit angolozok, bár egész nyáron gyakoroltam, valamennyire. Olvasok. Még tervezek egy talit a barátokkal. Leginkább kikapcsolni szeretnék, még egy kicsit. Én úgy használom ki, még a nyarat, hogy mindig találok valami elfoglaltságot. Takarítás, még esetleg kellő sulis könyvek kiválogatása, ruhatár frissítés, ruhák átalakítása, filmezés, olvasás, pici angol, imádok kreatív dolgokat készíteni, ezzel foglalatoskodom.

2014. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Elso nap korabban megyek be s kivalasztom azt a padot ahol akarok majd ulni. Aztan probalom, hogy ne keruljek ciki kelyzetbe. Ha az elso nap ment a tobbi is elmegy :)) Az iskolai napirendel...amiert kulfoldon lakok s ott jarok suliba (s amiert nyolcadikba megyek) a suliba minden reggel egy oraval hamarabb kell bemenjek 7-re , mert tartanak felkeszitoket matek,magyar,roman,s lehet angol ( na jo van erdelyi vagyok de ne cikizzetek :3 ) igy megkell szokjam , hogy minden reggel korabban kelljek fel (fogalmam sincs , hogy fogom tulelni :)) S ja van egy tippem ezt en is tippkent kaptam az angol tanarnomtol (minden heten megyek angol orakra)ha hamarabb elkezdessz tanulni ugy ket hettel hamarabb legalabb akkor konnyebbnek fog tunni a suli elso hazii. Magyarorszagon szeptember elsejen kezdodik a suli (itt szeptember 15.-en) ezert fog neki az ismetlesnek ahogy emlitettem itt szeptember 15-en de en mar neki fogtam az ismetlesnek s nezd meg konnyebb fog lenni. Ott konnyebbek az orak, s rovidebb a suli (beszeltem magyarorszagiakkal s ok mondtak, hogy naluk igy s hasonlitottuk a tanulasi rendszert csak nyolcadikosokrol lenne szo) ezert szerintem konnyebb lesz ujra megszokni a rendet. Akarhogyis elso naptol probalj beallni a barataid kozossegebe. Ne hozd magad szegyenbe s minden megy mint a karika csapas :3 . Sok szerencset az ateleshez :* 13/L
2014. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. aug. 19. 11:13
 14/14 anonim válasza:
48%
Egyszer elmúlik ez az érzés,és egy még szarabb veszi át: a felnőtt lét gondjai,akkor visszasírod a kis fosos osztálytársakat meg a "tanulást"
2014. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!