Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szar lesz egyedül...

Nagyon szar lesz egyedül "nyaralni" menni? Esetleg vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külföld,5 nap.18 èves lány vagyok,ősszel leszek 19.Èvek óta nem voltam se családdal,se egyedül,sehogy.Anyukán meghalt,apukám velem nem akar jönni,csak a barátnőjèvel akarna.Nagyon rossz lrsz szerintetek?Valaki volt már hasonlóan?
2014. aug. 14. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat nem tudsz elhívni esetleg?
2014. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Csalàddal mennek,akik mennek.Második nyaralàsra már nincs pénzük,èn meg nem tudom àllni a többletköltsèget sajnos.
2014. aug. 14. 01:31
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Eloszor ramaty lesz, leginkabb az elso nap, de utana azt ajanlom hogy minel inkabb menj el barokba stb... ismerkedj, lazulj es teljesmertekben atvdeszelheto. Tapasztalat;) Meglatod, haza se akarsz majd jonni.
2014. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretnék menni egyedül nyaralni, jövőre tervezem, a kutyámmal szeretnék menni (17 leszek).

Nézd a pozitív oldalait! Senki nem mondja meg, hogy mit és hogy csinálj, oda mész, ahova akarsz, azt esze, amit akarsz, későig tévézhetsz, egyedül vagy, nyugi van stb. :)

2014. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátran tedd meg! Ha nem csak napon feküdni akarsz akkor igazán megfogod szeretni, tarthatsz magányos napot is, de ahogy írták menny sokat emberek közé.
2014. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!