Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy ne cikizzen?

Mit tegyek, hogy ne cikizzen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm folyamatosan cikiz az alkatommal. Én 160 cm, 48 kg vagyok ( kicsit vékony:/) ő pedig 155 cm és 54 kg. Mivel van mit rajta fogni ezért jobban is tetszik a fiúknak, plusz mindig cikiz hogy olyan vékony a vádlim mint a combom, meg hogy nincsen nagy fenekem és 75/D-s mellem mint neki... Állandóan azt mondja hogy hízzak, de akármennyit eszek, nem megy... mit csináljak hogy ne cikizzen? Utálom magamat emiatt..
2014. aug. 14. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Mond meg, hogy a pasik 50%-nak a soványabb lányok jönnek be, a másik 50%-nak pedig akiken van mit fogni, így legalább nem kell összevesznetek egy pasin. Én például utálom ha valakin akármennyi súlyfelesleg is van.
2014. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek: ő nem a legjobb barátnőd. Aki eléri hogy utáld magadat csak mert más az alkatod mint neki, az nem a barátnőd. Ne foglalkozz vele, valószínűleg még neked is fog változni az alakod, nőiesedsz. Egy vékony lány is lehet szép. Emiatt ne utáld magad. A "barátnődnek" pedig vagy mondd meg hogy mennyire rosszul esik, vagy csak ne beszélj vele többet. 16/L
2014. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak feltételezés, de az nem lehet, hogy irigy? A husis lányok gyakran irigyek a karcsú lányokra, mert igenis divat vékonynak lenni. Lehet, hogy azért cikiz, hogy a saját kisebbrendűségi érzését leplezze. Szerintem ne foglalkozz vele, mondd meg neki (mosolyogva), hogy köszi a jó tanácsokat, de te remekül érzed magad a bőrödben :) Szerintem ha ezt párszor előadod, lekattan a témáról.
2014. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tipikus kamasz dolog, ha nem úgy nézel ki, mint ő, már nem is vagy olyan jó.

De ez butaság. Van aki genetikailag vékonyabb, mint más. Ez nem gond, el kell fogadni és kész.

Mondd meg neki nyugodtan, hogy nem érdekel, mit mond, te ilyen vagy, így kell elfogadni. :)

2014. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudja, ez neked mennyire rosszul esik. Mondd meg neki, ha rádjön a sírás akár ejts el pár könnycseppet is, csak jusson el a tudatáig, hogy a barátit szidni a szemükbe, főleg egy olyan dologért amiről nem tehetnek nem okés. Még az ellenségeit se.

Te meg ne utáld magad emiatt, engem is cikiztek páran a "barátaim" közül, amikor picit ducibb voltam, most, hogy lefogytam 14 kilót csak találtak maguknak mást rajtam.

2014. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sírtam már neki emiatt, akkor pedig forgatta a szemét és azt mondta hogy ezzel most nem tud mit kezdeni... De én mindig hallgassam meg, ő soha nem szokott engem.
2014. aug. 14. 19:40
 7/8 GVS válasza:
Keress másik barátnőt. Jobb, ha elkerülöd a nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő egyéneket!
2014. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt küld képet mindkettőtökről priviben.


De ami fontosabb: az ilyen ember nem barát. :) Nem mindenki tud hízni, ráadásul életkortól is függ, hogy milyen alakja van valakinek. (vannak pl olyanok, akik gizdák, de szörnyen, amíg kamaszok, aztán iszonyatosan és gyorsan meghíznak, és úgy is maradnak)


És mégvalami, ami remélem még mosolyt is csal arcodra: Mi férfiak szeretjük a melleket (én a kisebbeket is), de csak az olyat, ami azért akkora, mert akkorának kell lennie, és nem az olyat, ami azért akkora, mert fél Afrika ételkészlete benne van, amely sajnos kicsurgott, és megvastagította őket máshol is... :)

2014. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!