Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen volt a középiskolában...

Milyen volt a középiskolában az első hét?

Figyelt kérdés

3 hét múlva kezdem a középiskolát, és nagyon izgulok.

Leírnátok milyen volt az első hetetek? :)



2014. aug. 14. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetek voltak a legjobbak, komolyan mondom. :D

Nem nagyon ismert senki senkit, úgyhogy mindenki kedves volt, próbáltunk ismerkedni, tök idilli volt.

Mondjuk az első nap elég fura volt, senki nem mert a másikhoz szólni, csak néztük egymást. De a második naptól már bátrabb volt mindenki.

Aztán szépen megismertük egymást, kialakultak a klikkek, kiderült, hogy ki az, aki tényleg rendes, és ki az, aki nem. :)

2014. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész első év unalmas volt, senki nem csinált semmi különöset :D Az első hétre konkrétan nem emlékszem, de azt tudom hogy eleinte csomószor eltévedtünk meg késtünk az órákról. Ne meg mindenki nagyon érdeklődő volt meg kedves. Ez már nem mindig mondható el.. :)
2014. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy az első hét az egyik legxarabb. Csak a s**ggnyalás megy. De ez még utána kb félévig így lesz. Aztán már jobb.
2014. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 4 volt osztálytársammal mentem nem volt gázos, de tényleg eléggé megy a s*/gnyalás, meg a menősködés. Próbálj meg bekerülni egy jó kis baráti körbe, de ne aggódj ha nem sikerül, én teljesen másokkal lógok már, mint az első pár évemben, sokan nem is osztálytársak, sőt, nem is évfolyamtársak... Nem kell izgulnod, minden király lesz :)
2014. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
első nap semmi izgalmas nem volt. csak én ültem fiú mellé, aki később a legjobb barátom lett. nyelvi előkészítős voltam és kettő felé bontották az osztályt. második nap lett volna hetedik és nyolcadik órám is, de én azthittem az nekünk elmarad ezért leléptem haza. :D öm harmadik nap elterveztem, hogy én feketére befestem a hajam, de az eredmény sötétkék lett és ja mindenki odajött áradozni mennyire istenkirály a kékhajam :d persze a tanárok nem nézték jó szemmel. negyedik nap nem mentem be, mert szarul voltam, itthon maradtam :D ötödik nap elkéstem és összebalhéztam a magyar tanárral, akivel iszonyatosan megutáltuk egymást és még a telefonom is megszólalt az óra közepén. ja amúgy msn-es napló fájlból néztem vissza, mert még megvan a gépemen és a legjobb barátnőmnek meséltem
2014. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. voltak ilyen gólya avatások és végig sétáltam a városon kakaóporos fejjel és vödörben vittem a tancuccimat az iskolába és majd leszakadt a vállam mire hazasétáltam vele. 19/L
2014. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első hetek olyanok voltak, hogy mindenki öribari lett hirtelen mindenkivel, de összességében mi jól elvoltunk. :D (Aztán persze sokan kimutatták a foguk fehérjét, de hol nem?) Sok sikert a középsulihoz! :) 16/L
2014. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kicsit az első két nap furcsa volt, mert a gólyatáborba csak 18 gyerek mehetett osztályonként, és én nem fértem be, ezért sokan ismerték egymást, én meg senkit. (és egyébként is utáltam hogy az első 2 hónapban MINDEN a gólyatáborról szólt) De kb 2 nap után feloldódtam, és rájöttem hogy a gimi sokkal jobb mint az általános, és 3-4 nap alatt közelebbi és bizalmasabb kapcsolatom lett az új osztálytársaim egy részével mint addig bárkivel. 16/L
2014. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2014. aug. 15. 13:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatáborban kialakult kapcsolatok leülepednek, kialakulnak a nagypofájú, stréber, visszahúzódó, hülye csoportok, aztán ezek maradnak meg legalább egy fél évig. A tanárok megismerik az újakat, kialakulnak az ő klikkjeik is, szóval csak rendezkedés az első hét.
2014. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!