Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is utálta az általános...

Más is utálta az általános iskolát?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy piszkált vagy bántott volna bárki, szívből gyűlöltem az általános iskolát - olyannyira, hogy a kerületébe máig nem szívesen megyek, csak a legvégső esetben kerülök még csak közelébe is.

2014. aug. 21. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem. Nagyon sokat piszkáltak a súlyom miatt, ezért sokszor sírtam (elég érzékeny vagyok a témára mai napig is). A viselkedésemen is meglátszott, hetedikig nagyon flegma gyerek voltam, nyolcadikban meg minden megváltozott, mivel rájöttem, hogy majdnem vége.:D Gimiben szinte mindenkivel jóba lettem, van kivel ellenni szünetekben, teljesen más, mint anno volt. 17/L
2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam. Szintén okos voltam, talán szép is, de nem tudtam beilleszkedni mert nem voltam az a cuki rózsaszín kislány és nem barátkoztam könnyen. Rámragadt hogy stréber vagyok, piszkáltak, nem találtam a helyem. Akivel összebarátkoztam az mindig el is ment a suliból gimibe vagy másik országba (elég szerencsétlenül alakult) Ment a sz*rkavarás, mindenki hazudozott és ott ártott másoknak ahol tudott, azt használta ki akit lehetett. Az osztály lánytagjai majdnem mind tinip*csákká váltak, 13 évesen úgy öltöztek, beszéltek és viselkedtek mint a prostituáltak. Én nem akartam ilyen lenni, ezért nem is beszéltünk, nem volt közös témánk. Egy pár fiúval voltam jóban, de emiatt is gúnyoltak. Nyolcadikban kb. márciustól kezdve számoltam a napokat hogy vége legyen.

A gimi viszont sokkal jobb, nincs az a sok vetélkedés és kavarás. Én meg röhögök magamban a volt osztálytársaimon akik a nagy menőségben elfelejtettek tanulni és valami nevetségesen gyenge fizetős gimiben szenvednek ahova mindenki bekerülhet, én meg az ország egyik legjobb gimijébe járok, van egy angol felsőfokúm, a világ legjobb arc emberei vesznek körül, és úgy általában életem legboldogabb időszakát élem. 16/L

2014. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz,de lehetett volna jobb is.4.után eljöttem 8 osztályos gimibe,ahonnan később szintén megpattantam,de amíg oda jártam,nem igazán szerettem.30-an voltunk az osztályba,abból 16 lány,14 fiú.A lányok több mint fele tényleg úgy csinált,mint a soroksárin álló hölgyek.Nem voltak szüzek,simán lepippantottak pár embert,csak mert megkérték őket,miniszoknyába jártak,magassarkúba,már 7.ben is.Az a pár ember,aki normális volt,azokkal jóban voltunk,hülyültünk,de mindenki örült,hogy vége.Akik meg a gimi előtt voltak osztálytársaim,vagy elk....tak,vagy lezülöttek,és szívják a vicces cigit.Engem sem piszkáltak,vagyis nem jobban,mint mást,de ennek ellenére örülök,hogy vége.Mindkettőnek.
2014. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

én is utáltam az általánost meg az ovit is.

a fiúk folyton bántottak, csúfoltak, ennek a végeredménye mindig az lett, hogy elkezdtem sírni, na akkor meg kiröhögtek, hogy "bőgő masina" stb. (alapból érzékeny voltam/vagyok). Nagyon a tanárokat sem szerette, kb lesz@rtak, meg egyáltalán nem volt hozzám egy kedves szavuk sem

negyedikbe váltottam, sokkal nagyobb osztályba kerültem, ott nagyon sok "kis p*csa" volt, most meg már még nagyobb r*bik....szóval az osztályközösség nagyon rossz volt

ott mindig más volt a barátnőm, volt egy csaj akiben nagyon nagyot csalódtam

aztán 7-8ra lett két igaz jó barátnőm, most meg egész jó a gimibe minden

összességében sokkal jobb mint az általános, persze egy osztályba mindig lesznek unszimpatikus emberek

2014. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is rühelltem, állandóan cseszegettek, mert inkább olvastam és nem nagyon barátkoztam senkivel. Aztán állandóan az udvaron kergettek és direkt nekem rugdosták a focilabdát. A tanárok meg kb. szartak rá. Szerencsére gimnáziumban már jó társaságba kerültem.


19/l

2014. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mikor általános iskolába jártam, nem utáltam. A középiskola viszont minden szempontból übereli. A tanárok, az osztályközösség is sokkal jobb, mint az általános iskolában volt. Ha hirtelen visszaállnának az általános iskolai körülmények, biztosan utálnám.
2014. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!