Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat Hegyaljára, ha?

Figyelt kérdés
Évek óta erre teszi félre a pénzét, megkereste a jegy árát + költőpénzt, a barátja is menne vele (3 éve lesznek együtt akkortájt), sok barátnője és barátja is vele tart és tudjátok, hogy egyedül nem megy sehova, ha szimplán du 4-kor megy haza, akkor is hazakísérteti magát, mert egyszer majdnem megerőszakolták fényes nappal. Nem én vagyok a lány amúgy, csak ő kíváncsi rá és megkért, hogy kérdezzem meg itt, mert ha túlnyomó a nemleges válaszok száma, akkor nem próbálja meg.
2014. aug. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, elengedném, ha megbízható a barátja (és a lány is természetesen), sőt még ismerősei is lesznek ott.

Engem is anno elengedtek ennyi idősen fesztiválozni (szintén akkori baráttal), mondjuk én nem ittam, nem éltem semmilyen tudatmódosítóval soha, úgyhogy kizárt volt, hogy magamon kívül fetrengve valami rossz történjen velem.

2014. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem kocsival mennek,talan.
2014. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Attól még, hogy esetleges nemleges válaszok jönnek, nyugodtan meg lehet kérdezni otthon. Itt senki nem ismeri a szülőket, nem tudja senki mennyire van "szigorúan" fogva a lány. Én mondjuk amennyiben ottalvós a dolog nem engedném el a lányom, 16 évesen ehhez még fiatalnak tartom, 17-18 évesen, ha megbízható talán.
2014. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal
2014. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idén elmaradt a Hegyalja, szóval szerintem teljesen felesleges ennyire erre spórolni, mikor az sem biztos, lesz-e később.
2014. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!