Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elszeretnék menni jövőre a...

Elszeretnék menni jövőre a Balaton Soundra ti elengednétek?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen ezt olvassátok végig mielőtt válaszolnátok! Én most jelenleg 14 éves lány vagyok és ebben az évben voltam bérlettel a Balaton Soundon 17 éves (lány) unokatestvéremmel és 16 éves nővéremmel a négy napból pedig kettőn volt velünk a 21 éves bátyám és 17 éves barátnője. Nagyon élveztem nem volt semmi bökkenő azon kívül hogy néha néha fejbe vágott egy egy könyök meg hogy ráléptek a lábamra a nagy tömegben. Nagyon nagy energiát adott át a fesztivál és én minden percét imádtam. Épp ezért nagyon hiányzik is ez az élmény számomra és jövőre is szeretnék menni, csak akkor sajnálatomra bátyám nem tart velem nővérem pedig a barátaival megy így egyedül maradtam ezért szeretném magammal vinni pár barátom. Akkor 15 éves leszek és tudom hogy nagyon nagyon fiatal ez a kor de a barátnőmmel jövőre már külön utakra megyünk ugyan is én egy teljesen más településre szeretnék menni tovább tanulni és csak a következő nyár maradna meg számunkra. Elsőnek bérleten gondolkoztam és kempingen ugyan is így olcsóbb lenne a szállás viszont ugye kicsik vagyunk még ehhez tisztába vagyok vele viszont egy napra pedig nem tudom hogy oldhatnánk meg az oda és haza utat ugyan is én Szabolcs megyei vagyok és át kell utaznom az országot a Soundhoz. Mit tegyek? Egyébként az egész jegyet én fizetném és még a költő pénzt is össze gyűjteném magam számára. Nem szoktam buliba járni egyáltalán nem szeretem az alkoholt se a cigit és persze a drogokat sem. Hiányzik az az élvezet amelyet egy fesztivál tud nyújtani. Ha gondolod írhatsz nekem üzenetet hogy jobban megismerj és megtudd oda illő vagyok-e vagy sem de előre köszönöm ha bárki tud segíteni mert nagyon szeretnék menni de tudom a szívem mélyén hogy hiába álmodozom ilyenről...

2014. aug. 8. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem 14-16 évesen amúgy sem való egy gyerek fesztiválra, de a Soundra 20 év alatt sem nagyon kéne menni.
2014. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nemengednelek el..ezt most teljesen komolyan mondom..túl fiatal vagy?
2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
-?
2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár évvel idősebbekkel egy 16-17 évest talán, fiatalabbat nem szívesen engednék...
2014. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
44%
Én most 13 éves vagyok jövőre ugye 14. Ha lenne lehetőségem akkor nagyon szívesen mennék, de az én szüleim olyan társasággal sem engednének el szerintem mit amilyennel te mentél. Nem tartom valószínűnek, hogy elengednek.
2014. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár én most se engedtelek volna el. Majd 17 felett.
2014. aug. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
én ugy behuznám a 20 as korhatárt ahogy azt illik:D 5év alatt láttam ott eleget:D
2014. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
én elengednélek. 2 napra. és hívnod kéne gyakran
2014. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Én megnézném az új tanév közbeni viselkedésed, megbízhatóságod, tanulmányi eredményed, mindent. Igaz, hogy a Sound az még nem annyira durva, mint például a Sziget, de 15 évesen max a helyi falunapokon lenne a helyed. Várj még.
2014. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem engednélek. Nagyon fiatal vagy még.Nem vagy oda való ha így lenne más 15 éves is ott lenne ami mellesleg az idősebbek buliját is elrontaná. Plusz ha 15évesen így kibulizod magad mi lesz veled 20 évesen? Nem fogod élvezni a bulikat. Hidd el várj még és 18 évesen úgy is a tiéd lesz majd a világ.
2014. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!