Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti suli előtt mennyi pénz...

Ti suli előtt mennyi pénz költötök ruhára? Cipőre? Milyen márkájú cuccokat vesztek? Mennyi zsebpénzt kaptok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Így előre nem tudom megmondani. :) Majd szombaton megyek vásárolni.

De ruhákra úgy 30at tervezek, táskára max. 15öt, füzetek, írószerszámok nem igazán érdekelnek, tolltartóm ill. minden más van. Cipőt nem terveztem venni, mert van elég sok, de ha elcsábulok, akkor lehet róla szó.

Márkában nincs előre megkötésem, azt veszem, ami megtetszik.

2014. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

lányom kapott 2 új hosszú nadrágot, 6 hosszúu ujjú felsőt, 2 sportos inget, 2 kötött pulcsit, 2 kabátot, 1 sált, 2 cipőt. Tavalyi ruhákból sokat kinőt már. 8 éves.

+ iskolatáska, tornaruha tornazsákkal ( cipő, nadrág, trikó, melegíttő felső), tolltartó + bele amire szükség volt, füzetek.


zsebpénzt minimálisat kap hogy épp hogy csak legyen nála ha véletlenül szükség lenne rá vagy hazafele 1 fagyira.

tízórait csomagolok neki

2014. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
kb 100 at 130 at költöttünk összesen. utolsó voltam
2014. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
50et szànok rà,márkàkat meg nem tudom,de nem a piacról ès nem a kinaiban veszem
2014. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy nagyon szép cipőt és egy nadrágot, fogok keresni egy elegáns "ünneplő" nadrágot, ami jó évnyitóra és hasonlókra, turiban vettem 2 felsőt, varrok magamnak 2 blúzt, 1 szoknyát és 1 pulcsit. Összesen nem több 30 000-nél. Nem mintha nem lenne pénzünk többre, de

1. sok ruhám van, és elégedett vagyok a ruhatárammal

2. jobban szeretem az egyedi ruhákat, nem bírom amikor a c&a-s cuccokat a fél városon viszontlátom

16/L

2014. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Izé, kaptam két pár zoknit meg öt melltartót. Ez volt így olyan...5 ezer körül. Cipőt én nem szándékozok most vetetni, bár anyu nézegeti az újakat. Márkát alapjáraton nem nézek, nem vagyok márkaőrült, csak a cipők ügyében, abból kizárólag Nike vagy Puma. :) (Bátyám tapasztalatai alapján.)

Zsebpénzt meg nem kapok.


14/L

2014. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy Adidas táskát+tornazsákoz, ez így 6000 Ft volt.

Ruhákból kaptam 2 új hosszúnadrágot meg egy rövidujjú pólót. Ez így 8000 volt. Egy új converse cipő, ezt is leértékelve 14000-ért.

Tesire egy póló, térdnadrág, melegítő és egy sportcipő, ez így 12000 Ft körül volt.

2014. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a könyvnek is brutális ára van, az mellé nem nagyon költekezek. Kb. 5 ezer volt az írószerek ( pedig nem a legdrágábbakat vettem). Ruhára kb 10 ezret költöttem ( farmer, pulcsi, póló). Cipőt nem veszek, táskám is van. Így is rengetegbe kerül a sulikezdés. Zsebpénzt kapok, mindig változó mennyit.
2014. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem költöttem az utóbbi időre, csak egy bakancsot vettem, de nem a suli miatt. :D

Zsebpénzt nem kapok, ha valamire kell pénz, akkor adnak.

2014. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Pénzt nem kapok ilyenekre, de annyira nem is zavar, úgyis próbálok önállósodni. Ruhákat ilyeneket a nyári melóspénzből vettem, de pont ezért nem sokat költöttem (tudom relatív). Sok-sok ruhát vettem 10.000ft-ból (Háda az új lelőhelyem), vettem két pár cipőt 4.000Ft (lehet hamarabb tönkremennek, de úgyis megunom :D), oldaltáskát 3.000ft, kb így. A füzeteket viszont már a szüleim kifizetik, ha kell :) Zsebpénzt nem kapok, ha mégis kéne pénz, akkor azt a szülemmel megbeszélem.
2014. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!