Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti suli előtt mennyi pénz...

Ti suli előtt mennyi pénz költötök ruhára? Cipőre? Milyen márkájú cuccokat vesztek? Mennyi zsebpénzt kaptok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 15:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Előző vagyok: 17/L
2014. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos, 15 lány vagyok... kisvárosban lakom, szóval egy hétvégén felutaztunk anyával a megyeszékhelyre, és ott kicsit vásároltunk... illetve vásároltam. A nyári melópénzemből vettem mindent, összesen 45 ezer forintot koltottem sajnos :/ az a helyzet, hogy nem épp a legjobban állunk anyagilag, ami azt jelenti, hogy anyám a kínais és a turis ruhákon kívűl nem hajlandó mást venni ilyen téren. A kínais ruháktól okádnom kell, viszont a turiban rengeteg jó cucc van, egy csomó márkás felsőt meg mellényt találtam már. Szóval az a pénz, amit költöttem a következőkre ment el: egy 10ezer forintos táska + tornazsák, egy 5ezer forintos Tallys nadrág, 2 Tallys póló, 2 Tallys pulcsi és 1 Convers tornacipő. A tanszereket anya veszi, de jelzem, kb csak ceruzát kellett venni, mivel tolltartóm és egy csomó füzetem tavalyról még volt. Ja, meg persze a könyvet is ő vette, az sem volt épp két forint.

Mivel kolis vagyok, minden hétvégén kapok pénzt a kövi hétre. Anya 2ezret szokott adni, a mamaim 1-1 ezrest. Próbálok keveset költeni, meg ugye mindig viszek otthonról is kaját, így arra csak max egy 1ezres megy el mint utanpotlás. Ami pénzem megmarad a hétről azt értelemszerűen megtarthatom, és folyamatosan gyűjtöm. Egy jó kis bakancsra spórolok télre :)

2014. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, megvolt a vásárlás. :)

Táska 8000 ft 20% kedvezménnyel, Heavy Tools

Ezenkívül egy C&A-s UGG csizma (vicces, mostanában sok helyen látok megint, pedig tavaly már direkt azért nem vettem, mert lejártnak tartottam - de most kb 3000ért nem hagyhattam ott)

Valamint 2 kardigán (H&M, New Yorker) és 1 felső (H&M), 1 pénztárca (Stradivarius), bár ez nem feltétlenül suli miatt :D Mondjuk a táskán kívül egyik sem.

Amúgy júliusban is vásárolgattam már, meg van még elég sok jó ruhám, szóval nem kellett túlzásokba esnem.

Az összes fent említett cucc került 33 ezerbe, szóval még kevesebbet is költöttem, mint terveztem. :)

2014. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!