Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy győzzem meg anyukámat,...

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy elengedjen korcsolyázni?

Figyelt kérdés

A Westendre mennénk, és nem akar elengedni. A legjobb barátnőmnek szülinapja volt, és azt mondta, menjünk el együtt korizni. Idén kaptam az új korcsolyámat, és ha már adódik a lehetőség, ki szeretném próbálni. Eredetileg úgy volt, hogy elvisznek minket autóval, de végül buszoznunk kell. A 22. kerületben lakunk, szóval 114-es és 6-os villamos. Ezek most járnak. De anyukám azt mondja, hogy nem akar elengedni, mert a barátnőm később, a Kosztolányi Dezső téren fog hozzánk kapcsolódni, mert rajzra kell mennie. És hogy mi nem vagyunk tapasztalt buszosok... pedig a lány minden héten jár oda előkészítőre, és nagyon szeretnék elmenni. Hogy győzzem meg? Jó tanuló vagyok, most is kitűnő leszek, de nem tudom, hogy ez meg fogja-e hatni. :( És nem is jönnék haza sötétben. Már délben elindulnánk.


Remélem tudtok segíteni! Előre is köszi!


2010. jan. 16. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L vagyok, és már a múlt héten is volt korcsolyázni, csak én nem mentem.
2010. jan. 16. 14:44
 2/7 anonim válasza:
Ha kitünő tanuló vagy, trapasztalt a barátnőd. nem értem miért nem enged el.
2010. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem higgadtan próbálj megbeszélni anyukáddal, és jó előre gondold végig az érveidet amiket itt is felsoroltál.

esetleg megpróbálhatod felhozni azt is, hogy rosszul esik neked hogy ennyire nem bízik benned.

Biztosan aggódnék amúgy a helyében én is, mert kész káosz a közlekedés, meg annyi kretén ember van... de gondolom lesz nálatok telefon, meg hát többen is lesztek, és ha bármi adódna akkor őt/másik szülőt tudnátok hívni.

próbáld meg higgadtan kezelni a helyzetet, mert ha behisztizel, akkor csak azt erősíted meg, hogy éretlen vagy :S

2010. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze! Telefont midnenképpen vinnék! Majd megpbálok vele beszélni :)
2010. jan. 16. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

En sem ertem miert nem enged el, az en anyum csak orulne neki, ha egy kicsit elmennek valahova, amugy en is keszulok korcsolyazni:)

14/L

2010. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Mostanában nagyon sokat ülök itthon, és jó lenne kicsit kimenni, de nem engedi :( még nicns itthon, majd beszélni fogok vele.
2010. jan. 16. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben azt is hozzátenném, hogy akkor kísérjen el, hazafelé már menni fog egyedül is... Ne maradj le egy jó buliról csak azért, mert mostanában kicsit keszekusza a közlekedés...
2010. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!