Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek az...

Szülők! Ti megengednétek az ennyi idős lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A lányom tizedikes ,lassan 16 éves.A barátjával több,mint egy éve vannak együtt,a fiú 17 éves.A lányom egy nagyon érett,felelősségteljes lány,egyébként nagyon jól is tanul(persze ez nem tartozik most ide).Szeretne a barátjával aludni.Ti megengednétek?
2014. szept. 4. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy ennyi idős fiatal életében az egy év igen is sokat számít. Ez az időszak az, főleg mostanság, hogy "járnak" 2 hetet és jöhet a következő. 1 év már nagyon sok idő. Szerintem én megengedném neki, de megmondanám, hogy nem csinálunk rendszert belőle, valami időkorlátot szabnék. Pl. 1-2 hónapban 1x és ahogyan idősödik akár egyre többször.

Viszont, ha neked szimpatikusabb lenne, ha a fiú aludna nálatok vesd fel neki ezt a lehetőséget is!

2014. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem Te vagy a lány, ezért röviden:

17 éves, 5 hónapos korától engedném. Akkor a netán besikerülő babának már nem kell gyám.

2014. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
En is 15 eves lany vagyok es a baratom 16 es nagyon is gyerekek vagyunk az ilyesmihez. Es mi is lassan egy eve egyutt vagyunk de tudjuk hogy a szex es az egyutt alvas nem nekunj valo. Persze elkepzeljuk milyen jo lenne osszebujni es ugy aludni , de nem szabad meg. Es ehhez tartjuk magunjat
2014. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!