Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám nekem mind olyan csipkés...

Anyám nekem mind olyan csipkés bugyikat és melltartókat vásárol, pedig nem szeretem az ilyeneket, és mondtam is neki. Hogy győzzem meg jobban? 16l

Figyelt kérdés
A bugyikat nem szeretem, mert lefoszlik, stb. Inkább egyszerűket hordok. És a melltartókat pedig azért nem, mert egy feszesebb blúzzal nem lehet hordani, mert látszik a minta. Amiket vett, nem hordom, de többször is mondtam, hogy ne vegyen. Vagy vegyen de csak akkor, amikkor velem van. Tudom, ő kedveskedik, én nem szeretném megsérteni, de szerintem kidobott pénz
2014. szept. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te vásárolsz magadnak?
2014. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Végre egy józan kamasz. Hagyd rá, ha már többször mondtad akkor nem fogod tudni meggyőzni. Tedd el őket, talán pár év múlva hasznát veszed.
2014. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
mond neki, hogy viszketsz az anyagtól, csak pamutot szeretsz viselni. (én tényleg viszketek sajnos ezektől :( )
2014. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!