Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a 15 éves lányom akar venni egy csipkés "szexi" tangát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 09:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem,minek? Kinek akarja 15 évesen mutogatni magát? utánajárnék a dolognak.
2014. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Miért ne lenne normális? Van olyan, aki már szexel is ebben a korban. Nem megijeszteni akarlak és nem azt mondtam, hogy ez normális. A bugyi az tetszhet neki, semmi gond vele.
2014. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ebben a korban a lányok nagyon odafigyelnek arra, hogy melyik barátnője mit hord, meg mi menő és mi nem. Szóval igen, szerintem normális.
2014. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, egy 15 éves, már nem gyerek, kezd felnőni, kezd érni, nőiesedni. Jobban elkezd foglalkozni a külsejével, jobban érdeklődik a nőies témák, dolgok iránt. És bizony a nőiesség azzal is együtt jár, hogy érdeklik a nőies fehérneműk. Ez magában még semmi rosszat nem jelent. Nekem is volt 15 évesen szexi tangám, aztán nem azért, mert valakinek szerettem volna viselni, hanem mert én, a magam kedvéért szerettem volna azt viselni.

De természetesen, ha van barátja, vagy érdeklődik a másik nem iránt, akkor akár azért is lehet. Nem írtad, hogy van-e barátja, ha van, akkor lehet készülődőben van valami.

2014. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a vágy normális, hisz szeretne nőiesebb lenni. Az, hogy hord is ilyet 15 évesen már nem biztos.
2014. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Igen, normális, én megengedném, vennék neki. Biztosan szépnek és magabiztosnak érezné magát benne, még ha nem is azért kell neki, hogy bárkinek is mutogassa.
2014. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Normális, és én a helyedben örülnék, hogy egyáltalán megosztja ezt veled :) Lehet hogy azért akar, mert tesi órán az öltözőben látja másokon, és nem akar kilógni, de lehet hogy meg is akarja mutatni valakinek. Ebben a korban ez természetes, én is ennyi idősen vesztettem el a szüzességem, pedig én is előző generáció vagyok. Én nem beszéltem ezeket meg anyámmal, hanem titokban megvettem a zsebpénzemből őket és belecsempésztem a mosásba.

Biztos észrevette és rosszul esett neki hogy nem beszéltem meg vele.


Másrészt vedd ezt tőle nyitásnak arra, hogy beszéljetek ezekről a dolgokról, ha még nem beszélgettél vele komolyabban a témáról, ez egy jó alkalom.

2014. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

14 évesen mindenféle színes csipkés melltartókat vásároltam, szettben, még hozzá anyukámmal. Pedig aztán a kutyának sem mutogattam.

Egyszerűen a lányok elkezdenek nőként viselkedni, nőnek érezni magukat, ehhez pedig úgy gondolják alapkellék az ilyesmi. Főleg ha a kortársaknak is van, amit a tesiórák alkalmával nem nehéz kideríteni. Nincs ebben semmi.


Szerintem teljesen normális. Nem kell rémeket látni, hogy valakinek mutogatja. Mint anya amúgy is érezned kell, ha valami más szándéka is van ezen kívül.


Egyébként is minden sarkon fehérnemű reklám szuggerálja az embert, nem csoda, hogy ilyet szeretne...

2014. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
15 éves nem feltétlenül a pasiknak akar tetszeni, simán lehet, hogy tesiórán ciki már a kiscicásban vetkőzni...
2014. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem szabad homokba dugni a fejünket.

15 évesen már igenis lehet hogy fiúnak akar szexi lenni.

Örüljünk, hogy megosztja velünk ezeket a dolgokat.

2014. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!