Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » OTP Egészségpénztár kártyával...

OTP Egészségpénztár kártyával milyen kismama/baba dolgokat tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy gyógyszereket engedélyeznek fizetni a kártyával (MagneB6, kismamavitaminok), én inkább ilyenekre gondolok, hogy babaolaj, esetleg eldobható bugyi, vagy komolyabb dolgok, mint pelenka, mellszívó? Vagy ilyeneket nem igazán lehet?

2013. jan. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
AMit a patikában tudsz venni azok nagy részét lehet. Mellszívót szerintem nem, pelenkát sem.
2013. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Pampers Active Baby pelenkát szoktam rá venni, meg Neogranormonn popsitörlőt. Igaz nem OTP-s, hanem Patika EP, de szerintem OTP-re is mennek ezek. Kérdezz rá a gyógyszertárban!
2013. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem axa-s van. Pelenkáról számlát kérek.
2013. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A DM ben bármilyen babacucott megvehetsz vele.Csak másképp működi.Kérsz róla számlát mondod mihez kell .Kifizeted saját pénzeddel az eg.bizt.meg viszautalja a megadott számlaszámra az egbizt, kártyádról.
2013. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak gyógyszertárban fogadják el ,hanem bababoltban is,valamint rossmann,tesco...Nézd meg biztos fent van a honlapon mikre lehet,de szerintem mindenféle ápolási cuccokat,babafigyelőt,mérleget,cumit,cumisüveget,de lehet mellszívót is szerintem mindent amit említettél. Legalábbis nekem medicinám van és azzal lehet ezeket a termékeket,gondolom a többi kártyafajtával is!
2013. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Íme az elszámolható termékek listája:


[link]


Ha nem gyógyszertárban vásárolsz, akkor számlát kell kérni:


OTP Egészségpénztár

1051 Budapest, Mérleg u. 4.

Pénztártag neve és azonosítója.


Ők 10 munkanapon belül utalják vissza a folyószámládra a pénzt, amit előtte levesznek a egészségkártyádról.

2013. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!