Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, baráti társasággal...

Kamaszok, baráti társasággal együtt miért szeretitek kiröhögni azt aki más mint ti?

Figyelt kérdés

Nem egyszer előfordult már, hogy láttam hogy kamaszok (valamikor fiúk valamikor lányok) rajtam röhögtek amikor csak pusztán elmentem mellettük, vagy tőlük 5 méterre.

Az arcom elég torz mondjuk, nem is vagyok túl határozott, de akkor is.

Meg hiába vagyok fiú, egy fiú banda is simán megbámul az utcán, és elkezd rajtam röhögni.

Miért jó érzés rosszindulatúan kiröhögni a másikat?


2014. szept. 9. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel felsőbbrendűnek érzik magukat.
2014. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kerdezo, az a baj, hogy sokszor nemcsak a kamaszok viselkednek retardaltan amikor az atlagostol eltero embertarssal talalkoznak. A szuleik is ilyenek...es ezek a kamaszok is szaporodni fognak. Ha szerencsenk van, 10 ev mulva felfogjak, hogy az elet nem csak "normalis" vagy "normalistol eltero". Tapasztalatlan "mindenttudok" gondolat van egyenlore a nagytobbseg fejeben amig a valosag fejbe nem vag egy-kettot...fogalmam sincs, miert jo masokon nevetni. Kamaszkent sem ertettem. Ez az emberi butasag.
2014. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran teljesen alaptalan. Rám azt mondta egy gyerek, hogy patkányfejű. Elkezdtem magyarázni neki, hogy anatómiailag ő hasonlít a patkányra, a kiugró pofacsontjai, nagy egyenes homloka és állai miatt de vagy nem értette vagy nem bírta semmi képen elfogadni.

Néha olyanokon is nevetnek, akik teljesen átlagosan néznek ki, simán beleillenének statisztának egy filmbe.

Meg kell leckéztetni őket, különben nem fejezik be.

2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy rajtad nevetnek? Nemtudom, az én társaságomban van 1-2 nagy barom, de nem szokása senkinek más embereket kinevetni.
2014. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak ilyenek, én kifejezetten utálom ezeket az embereket. Általában amúgy nagyon menőnek hiszik magukat. Például tegnap és ma is, egy eléggé "menő", 6-os lány az egyik osztálytársamat piszkálta, kiröhögte. Főleg a ruhái miatt, de az alkata is szóba jött (duci lány, és elég fura stílusa van, bő pólók, farmerszoknya, cicanadrág, de ha megismered nagyon aranyos és kedves:D)

14/

2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*14/L
2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez akkora baromság! Teljesen átérzem a helyzeted, nálam a súlyom miatt ment a röhögés jóideig. Hogy mi jó nekik ebben? Megmutatják, hogy most aztán ők a mindentudók, mert épp szerencsés a bőrtipusuk, vagy ehetnek annyit, mint egy elefánt, és grammot sem híznak. Elfelejtik, hogy mindannyian egy fajhoz tartozunk, ráadásul az emberi fajhoz, ami -állítólag, de nem lepne meg ha nem- a legmagasabb rendű a világon. Nem nézik az ember személyiségét, nem próbálják átlátni a helyzetét, hanem csak szimplán külső alapján eldöntik, hogy az illetőt jól kiröhögik, vagy egyszerűen emberszámba sem veszik. Undorodom az ilyenektől, komolyan. 17/L
2014. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Ha már te magad is torznak mondod magad, akkor kb annyi önbizalmad lehet, mint egy HB-s ceruzának, aki meg így áll saját magához az megérdemel minden csapást az élettől.
2014. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, most igazán felnőtt módjára viselkedtél, gratulálok az agyi kapacitásodhoz.
2014. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan 14 éves korig megy, utána már nem szoktak úgy izélni, jobban elfogadják a másikat
2014. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!