Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti Engednétek az...

Szülők! Ti Engednétek az együtt alvást?

Figyelt kérdés

nemrég jöttek rá anyámék hogy barátom van, akivel pár hónapja le is feküdtünk, több mint egy éve vagyunk együtt, de erről a szülők nem tudtak. Lány:17 fiú:18.

Szülőktől kérdezzük mit szólnátok a dologhoz, illetve engednétek? (jó tanulók vagyunk, felelősségteljesek,megbízhatók)



2014. szept. 8. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném.
2014. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Miért, ha megtiltják a szülők, akkor nem csináljátok? :-D

Ilyenben tök fölösleges a tiltás. Sokkal többet ér a nevelés, az őszinte kapcsolat szülő és gyerek között.

2014. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Bár egyidős vagyok veletek, én azt modom, ha már ígyis megtörtént, akkor tök felesleges megtiltani az együttalvást. A védekezésről ne feledkezzetek meg!
2014. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
persze akkor is ugyanúgy csinálnák nem a szexen van a hangsúly. szeretnénk néha együtt aludni, hétvégente vagy hétköznapokban is, mivel a sulin kívül legtöbbször csak este felé tudunk találkozni, sport tevékenység miatt. és azért vannak igényeink meg nem ártana a barátom segítsége is matekból :).
2014. szept. 8. 14:30
 5/21 A kérdező kommentje:
utolsó: persze hogy védekezzünk
2014. szept. 8. 14:31
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Felelősségteljesek... akkor miért nem mondták el a szülőknek egy évig?

Én már csak azért nem engedném, mert nem is tudtam róla, hogy együtt vannak...


Amúgy ebben a korban ha tudtam volna a kapcsolatról simán megengedném..


17L

2014. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
a barátom szülei tudták, az én apám is sejtette de anyámmal nem volt és nincs is olyan viszonyunk hogy elmondtam volna neki.
2014. szept. 8. 14:38
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem engedték ,pedig 18 éves elmúltam.tudom nem a szexre vágytam hanem hogy vele alhassak.Szerelem.Én engedném ha komoly a kapcsolat és vigyáznak.
2014. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ebben az esetben igen,de ha fiatalabbak lennétek akkor azt mondanám még várjatok
2014. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%
Én nem engedném az együtt alvást, amíg be nem töltöd a 18-at. Baromira csalódnék a lányomban, ha egy évig titkolná, hogy barátja van.
2014. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!