Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire gáz az, ha egy 12....

Mennyire gáz az, ha egy 12. osztályos az anyjával együtt megy be a tankönyvekért az iskolába?

Figyelt kérdés
Be tudnék menni egyedül is, de így alakult, kiröhöghet miatta aki meglát?
2014. aug. 27. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Náluk ezért nem röhögtek ki senkit!


Igaz inkább csak annál ment a szülő akinek fizetni kellett!


Mondjuk mi voltunk páran barátok így mi utána mindig mekiztünk kicsit, így mindenki egyedül jött :D

2014. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Aki nem szeret, szinte bármiért kiröhöghet, ha meg semleges/jófej úgy sem foglalkozik vele.

12. osztályban már mindenki tudja, hogy nem azért mész anyukáddal, mert egyedül nem bírod a könyveket, vagy félsz.

Ha megkérdezik nyugodtan válaszolhatsz:

"-Miért hagyjam kint mint egy kutyát?"

"-Nem tudom, kíváncsi volt sulimra."

"-Mert nála volt a pénz, a tankönyvekre."

2014. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem 12.-es koromban is eljött anya, sosem éreztem cikinek. Soha nem is szólt be érte senki. Én azért vittem magammal, mert nála volt a pénz, bár odaadta volna nekem, nem szívesen járkálok 20ezressel, ha elhagynám kikészülnék stb...
2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz, miért lenne. Mondjuk nekünk mindig az első tanítási napon volt a tankönyvosztály középsuliban, így nem kísértek el, de nem éreztem volna gáznak, ha eljöttek volna velem
2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kötelező szülővel menni. :D Én is végzős leszek és apukámmal megyek holnap. :)
2014. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2014. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár be tudnának velem is jönni anyáék. Így egyedül kell hazacipelnem :(

18L (most leszek végzős)

2014. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Pedig szerintem azért kicsit fura. Pontozzatok le, de a könyvek kifizetésében és elvitelében nincs semmi, amit egy 18 éves felnőtt lány ne tudna megtenni.
2014. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Persze, nem nehéz, de szerintem semmi szégyen nincs abban, ha valakinek van segítsége. Nyilván egyedül is el tudom hozni és ki is tudom fizetni, de nyilván jobban örülök, ha valaki segít. És egyáltalán nem szégyellem az anyukámat és az apukámat.

7-es válaszoló

2014. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

He?

Aki kiröhög, az egy amerikanizálódott barom, akivel nem kell foglalkozni. A magyarok az olaszokhoz hasonlóan nagyon is családszeretők és centrikusak, és szeretnek együtt lenni/együtt csinálni dolgokat. Akinek ez vicces, az vessen magára. ;)

2014. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!