Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ennyire gazdagok a mai fiatalo...

Ennyire gazdagok a mai fiatalok szülei?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, minden nap más cipő, pulóver, kabát, ott figyel mindenki csuklóján a +50-es karóra,ájfón meg még sorolhatnám! Hogy kapnak ennyi pénzt a szüleiktől? Vagy hogy van ez? Kérem, valaki világositson fel!

2014. szept. 11. 18:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tapasztalok ilyet. Sok az olcsó utánzat, dolgoznak diák munkában, valóban gazadagok a szüleik, fű alatt szerzik, egymás között cserélgetik, külföldről rendelik, a szülő a lelkét kidolgozza csak, hogy a gyereknek minden meglegyen.
2014. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De olyanoknál is gyakran látom aki nem igazán tehetné meg, nincsenek a legjobb anyagi helyzetben, de pull and bear, air max, bershka, garage store, new yorker, meg a sok divatbu ziság az rajtuk van a szüleik pénzén amitért a lelküket is kidolgozzák sajnos...
2014. szept. 11. 19:08
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt az Iphone és társai nem jelentenek automatikusan gazdagságot, gyerekeknél, felnőtteknél is státuszszimbólum, nem egy embert ismerek, akik nem esznek, hogy fizetni tudják a telefonrészletet, a gyerekek pedig egyszerűen érzelmi és fizikai zsarolással kikényszerítik a szülőktől. Vagy vesznek lopottat.

Másrészt a metrón figyeltem meg, hogy minden második embernek az Iphone-ja van, na ezek fele sem eredeti, csak klón. Órákkal szintén ez van, most épp a Michael Kors replikákkal van tele minden.

2014. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Sokan részletre veszik az iphone-t vagy a drágább androidos telókat (s5, z2, g3 stb), pl én is részletre vettem. havi 5400 az előfizetés ami 100%-ban lebeszélhető + 7 ezer a részlet.


Drága órát sem olyan nehéz megvenni ha pl kap a gyerek pénzt szülinapjára, névnapjára, karácsonyra, stb.

2014. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Az általad felsorolt divatmárkák az olcsóbbak közé tartoznak. Ezekben az üzletekben, főleg a New Yorker-ben nagy az árszórás, 1-2-ért már kapsz felsőt. Nem említve a leárazásokat, a Pull&Bearben augusztus végén 2 ezerért lehetett vastag téli pulcsikat kapni. Azt akartam ezzel mondani, hogy a márka nem jelent semmit, mert sokszor olcsóbbak, mint a kínai üzletek.
2014. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a ruhákhoz szólnék hozzá, hogy most a nyári kiárusításokon 4000Ft os pólókat vettem 800Ft, 7000Ft nadrágot 2500Ft ért a fent említett márkákból.
2014. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
a bersha, new yorker, pull egyáltalán nem drága és gyakran vannak leárazások
2014. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

Kétszer annyi pénzt és fele annyi időt töltenek a gyerekkel,pedog forditva kellene. El van cseszve ugy ahogy van. "Annak idején" nem volt ez,most felértékelődtek azok a dolgok,amikre régen konkrétan s.z.a.r.t az ember. Kevesebb ido jut egymásra,igy ezeket hèzagokat pénzzel kell kitölteni,mert más nem jut eszükbe. De legalább a két pabel gyerek eltud beszélgetbi (menőzni)egymással,hogy kinek van drágább telefonja. Az mindegy,hogy részletre van véve vagy lopott vagy replika. A lényeg,hogy LEGYEN. Sőt a leglényegesebb,hogy minimum fél,de maximum egy éven belül még ujabb legyen,mert az jó. Mert ezt mondja a TV-ben a reklám. Igaz hogy az újon is csak telefo.álni,képet csinálni meg netezni lehet,mint a "régin",de kell az új mert azt mondták...Közben meg pl. az Iphone harmadik vilagbeli orszag tengerpartjara viszi a keszulekeinek hulladékát. Az ott lako emberek pedig a kabelekrol leégetik muanyagot hogy kinyerjék a fémet,a több emlet nagyságú szemEthegyeken guberálnak,sőt megjavitják a "fejlett embernek már nem kellett" telefonokat es használják! Milyen zöld is azaz alma? Mindegy is,hisz belül már rég elrohadt.


26N

2014. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
*két panel gyerek
2014. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
A gazdagságrol még annyit,hogy alig keresnek többet a minimálbérnél,de részletre meg kell venniuk az lcd tv/Led tv-t,mert anelkul nincs élet! En egyszer vettem fel 0% THM hitelt egy gaztuzhelyet vettem 10*7ezer forintba kerult. A sutot 4 éve vettem és a Media marktba es minden mas helyen tovabbra is 69999Ft...finoman szólva is jo vétel volt. Ilyen sokáig tartja az árát,ilyet még nem láttam.
2014. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!