Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudtok megfelelni...

Hogyan tudtok megfelelni ennyi embernek egyszerre (Család, iskola, haverok, párkapcsolat, közösség)?

Figyelt kérdés

Szeretek bulizni járni a haverjaimmal,minden hétvégén bulizunk általában, piálunk, cigizek is, azonkívül sokat lógunk együtt. Ha nem megyek velük, akkor egyből mondják, hogy kihúzó vok, meg minden, de csak egyszerűen nincs kedvem, vagy fáradt vok. A szomszédok állandóan figyelnek és kibeszélnek, éjjel mikor járok haza, kikkel lógok, cigizek.

A suliban jó tanuló vok, az első 3-ban benne vagyok az osztályból. Múltkor raktam ki facebook-ra egy partys képet, egyből jöttek a tanárok, hogy ez nem én vagyok, ne menjek bele a rosszba, meg ilyenek, mikor eddig is ilyen voltam, csak nem ismernek. Ha kiírok valami trágár szöveget, akkor megint egyből beszólnak.

Szüleimnek se fogok tudni megfelelni, mert meleg vok és biztos nem fogadják elég jól majd, ha kiderül, de már tuti sejtik, mert sose csajozok, haverjaim meg mindig, ja meg a rokonoktól szinte menekülök, mert egyből azzal jönnek, mikor házasodsz már, meg hol a csajod, meg ilyenek, nem veszik észre magukat, hogy inkább elmegyek már onnan, mert nem tudok, mit mondani.

Ja és ráadásul van most egy srác, akivel lehet összejövök és mindig szokott jönni hozzánk és ezzel a sráccal elmentünk bulizni és a társaságban volt egy csaj, aki mint később kiderült, a szomszédunk testvérének az unokája és rakott fel közös képet, amin én is rajta vok, srác is. A szomszéd lánya ezt meglátta és egyből hívták a csajt, hogy meleg vagyok-e.

Már nem tudok senkinek se megfelelni, mindenkinek csak megjátszom magam. Szeretnék saját magam lenni, de senkinek nem tetszek úgy, én meg már unom ezt a szerepesdit...szal valamit tuti elszúrtam :s



2014. szept. 21. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felelj meg saját magadnak elsősorban. Másodsorban felelj meg annak, hogy milyen jövőt akarsz magadnak. Ha a tanulás fontos, tanulj. Ha szeretsz a barátaiddal bulizni, akkor menj velük bulizni. Soha nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, ezért a legegyszerűbb, ha mindig önmagadat adod, és elfogad, aki elfogad, és nem fogad el, aki nem fogad el.
2014. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
elsonek igaza van! felelj meg onmagadnak!
2014. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Azok a barátaim (legyenek osztálytársak vagy rokonok), akik szeretnek engem és _nekem_ megfelelnek. Én is alkalmazkodom egy minimális szintig, de ennyi. Nem hiszem, hogy meg kellene játszanom magam ahhoz, hogy anyuciék szeressenek, vagy azért, hogy a csapat befogadjon. Ne fogadjanak be, lesz .rom. Majd olyanok lesznek mellettem, akik úgy is szeretnek, ha nem iszom, nem cigizek, és tisztelik az elveimet. A szüleim meg vagy egyet értenek velem és az életemmel, vagy nem, az ő gondjuk, nem az enyém. Neked is ezt javaslom.


Ha senkinek se tetszel úgy, ahogy vagy, akkor nem tetszel. Majd jönnek olyanok, akiknek igen, csak ki kell várni. De amíg nem látszik, milyen ember vagy,addig hogy találjanak meg azok, akik elfogadnak úgy, ahogy vagy??? Esélyük sincs!

2014. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt mások véleménye. Én voltam az, aki bár az ovis farsangon az egész csoport méhecskének öltözött, boszorkány jelmezbe bújt, és egyéni koreográfiát adott elő a megbeszélt helyett. Én voltam az, aki lány létére Pókemberes sulitáskát választott elsőben. Én voltam az, aki tornacipőben ballagott általánosból, pedig vagy 3.000.000 magassarkút próbáltak ráerőltetni. Én voltam az, aki fültágítót rakatott a fülébe és titokban vágta le a saját haját a fürdőszobában a legjobb barátja segítségével.

Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak! :-)

2014. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Add önmagad legyél önmagad:D akik elfogadnak azok melletted lesznek akik nem azok meg nem.igaz baratok... ha elmesz bulizni es a tanarok beszolnak azt nem ertem mi jogon szolnak bele... ha suliban.jol viselkedsz a tanarok jo szemmel neznek rad. Ha iskolan kivul a szabadidodbe micsinalsz az csak a te dolgod a tanarok ne szoljanak bele. Szerintem probalj baratkozni azzal az otlettel hogy felvallalof magad a csaladod elott.. ha szeretnek megértik:) sok sikert veled vagyunk lélekben*-*
2014. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a te életed, kizárólag tied a felelősség, hogy boldog leszel e vagy sem. úgy kell élned, hogy te legyél boldog, ha másokat akarsz boldoggá tenni, akkor te boldogtalan maradsz. mindenkinek a SAJÁT életével kell törődnie, és azt menedzselnie.
2014. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ment a zöld mindenkinek:)Remélem olvassátok akik hasonló cipőben vagytok
2022. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!