Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat facebook törlés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat facebook törlés után?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném törölni magam, de nem tudom megtegyem -e, mert akkor nem lesz kint barátnőmnél, hogy kapcsolatban van velem és nem tudom ez mennyire zavarná őt és attól is félek, hogy ha törölném magam, nem tudna nekem írni, másoknak viszont igen. Ha törölném magam, attól is félnék, hogy szépen lassan megunná, hogy engem nem tud ott elérni, mások viszont szívesen írnak neki ott. Ti szoktatok párotokkal facebookon beszélgetni? Fent vagytok egyáltalán facebookon? A kommunikálás akkor sem lenne igazából gond vele ha törölném magam, mert telefonon el tudna érni és én is őt. 17/F

2013. márc. 17. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Megtudom érteni a súlyos próblémád.....
2013. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Baccardi01 ***** válasza:
Hát ha neked ez ilyen nagy gondot okoz, akkor ne töröld magad. Különben miért akarod magad törölni?
2013. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
First World Problem
2013. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mért szeretnéd törölni magad? ha ennyire félsz ezektől a dolgoktól akkor már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. sajnos a mai világhoz hozzátartozik a neten keresztüli beszélgetés...:/
2013. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fb körül forog a világ....-.-
2013. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen nem bírom ami azon az oldalon folyik, a folytonos magamutogatás, a dicsekvés, az hogy mindenki mindent megoszt magáról és legfőképp az a sok felesleges információ! És azt sem szeretem, ha esetleg véletlenül nem írok vissza, csak sok idő múlva akkor már én érzem magam rosszul, mert "miért nem írtál vissza?".
2013. márc. 17. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért csinálsz ebből akkora problémát. Párkapcsolatok Facebook előtt, sőt még mobiltelefon előtt is voltak és működtek is.

Barátom és én is fent vagyunk Facebookon, ki is van téve, hogy együtt vagyunk, de elég keveset használjuk kommunikálásra. Inkább sms vagy felhívjuk egymást.

Ha már úgy teszed fel a problémát, hogy a kapcsolatotok azon múlik, hogy te fent vagy-e Facebookon vagy sem akkor ott gondok vannak...

2013. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a facebookot azért használom, hogy kapcsolatban maradjak olyanokkal, akikkel nem vagyok napi kapcsolatban. Pl. volt osztálytársak ott szervezik az osztálytalálkozót, stb.

A párommal eszembe nem jutna a facebookon fecsegni.

2013. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
100%

Fúú gyerek te nem semmi vagy :)

Az élet nagy problémái...

2013. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fúú, de nehéz lehet neked :)
2013. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!