Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Náthásan mehet a gyerek...

Náthásan mehet a gyerek iskolába? Ti elszoktatok menni?

Figyelt kérdés
nem a szülő vagyok vagyok , megfáztam ,de nincs lázam ,a fejem se fáj ,a torkom se viszont elképesztően folyik az orrom és fáradtak a szemeim...(lehet én is ) holnap lesz a gólya avató és nagyon elszeretnék rá menni szerintetek mehetek? van valami praktika ami segíthet?

2014. szept. 25. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Persze h mehet, orrot fújni a suliba is lehet.
2014. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
Miért ne mehetnél? Ha nem vagy lázas, akkor nyugodtan menj el, énis náthásan járok iskolába. Plusz azt az egy napot csak kibírod már..
2014. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig Elmegyek náthásan. Gondolj bele egy megfázást nem tudsz kiheverni 1-2 nap alatt, én legalábbis már másfél hete köhögök és folyik az orrom. Ezért nem éri meg otthon maradni, reláadásul ki igazolja? Az én orvosom biztos nem.
2014. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát...engem kiküldtek egyszer az óráról,hogy-hogy merek én 10 percenként orrot fújni...
2014. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem vagyok lázas, ezt sajnos örököltem, de ugyanolyan rosszul vagyok mintha lázas lennék, amikor beteg vagyok. Amikor nagyon komoly gyomorvírusom volt akkor is csak 37,1 fok volt a lázam.
2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha olyan rosszul érzem magam hogy úgy érzem nem tudnék a suliban ülni 6-8 órát akkor nem megyek.
2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én náthával még be szoktam menni suliba, max. ha annyira rosszabbodik, hogy lázam lesz és/vagy már annyira beteg vagyok, hogy nem bírok koncentrálni, inkább itthon kúrálom magam. Igaz, hogy nekem sima náthám nincs is nagyon, mindig átcsap hörghurutba. :D


Szerintem te tudod eldönteni, mennyire érzed magad rosszul, vagy mennyit ér meg neked az avató. :)

2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, hogy a náthát vírus okozza és fertőz?
2014. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én el szoktam menni, egyszer hiányoztam középsuliból eddig betegség miatt, de akkor is azért, mert lázas is voltam, amúgy mindig megyek, haverokkal elszórakozunk... általános iskolából gyakrabban hiányoztam, oda nem annyira szerettem járni
2014. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
igen tudjuk. És azt tudod hogy emiatt nem ír ki a háziorvos? Nálunk kb a 90% beteg most. Én is megyek, mert muszáj.
2014. szept. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!