Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen zenéket, filmeket,...

Milyen zenéket, filmeket, könyveket olvasnak, hallgatnak néznek ma a kamaszgyerekek nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

ezt nem lehet így meghatározni. Elterjedt nézet például hogy "ezek mai fiatalok" elektronikus "zajt" (dubstepet, disco-szerű számokat) hallgatnak- persze, van aki azt hallgat, de az én ismerőseim/barátaim nagyrésze, velem együtt rock-metál párti. Az olvasás és a filmnézés is hasonlóan vegyes. Ha az segít az én környezetemben (bp-i erős gimnázium) le tudom írni, de az nem reprezentatív:


zene: mint már írtam rock-metál, bár néhány barátnőm inkább pop-elektronikus párti


könyv: én leginkább mindenevő vagyok (aktuális kedvencem Kundera: A lét elviselhetetlen könnyűsége), ismerőseim is változatosan olvasnak, Gyűrűk Urától ősi kínai harcművészeti könyvön, "klasszikusokon" mint Austen és Aghata Christie és politikatörténeti gyűjteményen át a Szent Johanna Gimiig mindent


Film: aktuális (elmúlt 1 év) mozifilmek (pár elvetemült barátnőmmel művészfilmeket is szoktunk nézni)

16/L

2014. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Zene: rock, komoly zene, underground hip-hop(néha), népzene(néha) pl. Tancsapda, Akkezdet Phiai, System of a down, Beethoven, Chopin, Kispál, 30y.

Filmek: A bárányok hallgatnak, Isten városa, Amerikai szépség, Az élet szép, Blöff, Harcosok klubja, Amerikai história x.

Könyvek: én inkább a versköteteket szeretem. :)

De nem minden kaszgyerek szereti ezeket a műfajokat, sőt.

15/l

2014. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

zene: rap,rap,rap minden mennyiségben:D (kivétel rtm meg pár garage qrva)

film: nem nagyon nézek, max ha mondják hogy jó, és olyan kedvem van.. havi 1-2 film max.

könyv: kerülöm őket, amennyire csak tudom. kötelezőket sem olvastam el.. hülyeség az egész..

15f

2014. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben:

Zene: Arctic Monkeys, Imagine Dragons, OneRepublic, Coldplay

Magyar előadók közül nagyon keveset tudok elviselni, de pl Carbonfools jó.

2014. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenkinek vegyes az ízlése. Mondjuk egyik barátnőm rap őrült, de én kb majdnem mindent meghallgatok. Pl. Avicii (kedvenc DJ-m, régi "szerelmem"), Train, All Time Low (két kedvenc bandám), Ellie Goulding, ezeken kívül még az épp aktuális számokat is szeretem bármilyen műfajban, ha tetszik.

Filmek: Én és az osztálytársaim inkább a vígjátékokat preferáljuk.

Könyvek: Na, itt másról nem nagyon tudok, hogy olvasna. De attól függetlenül lehetséges, hogy szokott, csak nem köti mindenki orrára. Én a Leiner Laura könyveket imádom. :)


16/L

2014. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát, én is csak a személyes kedvenceimről tudok nyilatkozni.

zene: nagyon sokfélét meghallgatok, de pl. a Pitbull meg One Direction féléktől a hideg is kiráz.

filmek: mostanában csak könyves adaptációkat vagy régebbi kedvenceket nézek (pl. Bajos csajok), mást nem igazán.

könyvek: imádok olvasni, mindenfélét. John Green és Veronica Roth nagy kedvenc mostanában, de tervezem többek közt az Éhezők viadalát is.

15/L

2014. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én csak a saját nevemben tudok válaszolni :D

Én javában klasszikus zenét hallgatok, rockot meg néha poppot

Filmekből szeretem az olyanokat amiknek valami tartalma van, esetleg életrajzi filmetket. Utálom az ilyen nagyon akciófilmeket. Kedvenc filmem a diktátor meg a forrest gump meg a zongorista.


Könyvekből nagyon vegyes a felhozatal amiket szeretek :D


17l

2014. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Zene: minden. De tényleg. Kedvemtől függő, hogy épp milyen műfaj, de nyelv, meg ilyesmik abszolút nem meghatározóak.

Könyvek: na, itt nem tudom behatárolni az ízlésemet. Sokat olvasok, leginkább a vörös/arany/bíbor/meg amilyen pöttyös könyvek még vannak :D.

Film: vígjátékok, minden mennyiségben. Horrort nem szeretem.:) 17/L

2014. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Körülbelül az összes műfaj fellelhető. Elég általános a kérdésed, erre így nem lehet választ adni.

(Persze, elmondhatom, én mit szeretek, de te nem ezt kérdezted.)

2014. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Zene: főleg rock, de néha mást is hallgatok műfajtól függetlenül

Film: imádom az összes mai tinifilmet, főleg, ha van benne szerelmi szál, amit tovább lehet gondolni (fanfiction) :)

Könyv: ugyanaz, mint a filmnél :)

16/l

2014. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!