Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom az utolsó menstru...

Ha nem tudom az utolsó menstruáció első napját attól függetlenül még ki tudja számolni az orvos hány hetes vagyok korai terhességnél?

Figyelt kérdés
Sajnos csak az utolsó elöttit tudom az utolsót valahogy elfelejtettem kiszámolni. De mióta szültem még nem rendeződött a ciklusom.Ettől függetlenül még ki tudja most számolni méretek vagy nem is tudom mi alapján?
2014. aug. 26. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen.
2014. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baba méretei alapján lesz kiszámolva,hogy mennyi idős terhes vagy kb.
2014. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim uh-os gépe kiírja a baba mérete alapján hogy hány hetes vagyok. De ha nem is írja ki a doki a baba mérete alapján megmondja hány hetes vagy.Én naptár szerint 10+3 hetes vagyok, az uh szerint meg 9+6 hetes :)
2014. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 26. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!