Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megbuktam félévkor matekból.10...

Megbuktam félévkor matekból.10. -es vagyok nagyon el akarok menni a Velencei karneválra de a szüleim ez miatt nem akarnak elengedni. A barátommal akarok menni. Hogy vegyem rá őket hogy elengedjenek? Egy 15 éves kétségbeesett lány

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Jövőre biztosan elengednek,ha javítasz.Igazuk van,én sem engednélek.Egy ketteskét azért nem nagy ügy összeszedni.
2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ígérd meg, és a szavadat add, hogy második félévben rákapcsolsz a matekra, és kijavítod. De ezt tényleg komolyan kell gondolnod, nem csak azért kell mondani, hogy elmehess a karneválra. Azért engem érdekelne, mi lesz belőle, úgyhogy majd légyszi, írd le. :) Sok sikert, meg jó tanulást.
2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát sehogy. Ha nem engednek akkor nem mész el, ennyi. Majd máskor tanulsz. Vagy kérd meg őket hogy mehess matektanárhoz mert hogy javítani akarsz stb. és ha látják rajtad hogy akarsz javítani,hátha elengednének.
2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Javítsd ki a bukást, és akkor elmehetsz.

Előre kellett volna gondolkodni, és nem utólag kétségbeesni.

2010. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszike próbálkozok
2010. jan. 23. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én sem engednélek el. Nálunk ilyen szempontból mindig a valamit valamiért elv működött. Nem hiszem el, hogy egy kettest nem lehet összehozni. Mindig utáltam a matekot, nem is nagyon tanultam, de még így is erős hármas voltam egy erős szakközépben.
2010. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt most kihagyod kiscsillag.
2010. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Lesz karnevál jövőre is, szerintem nagyon nem érdemled meg, hogy elmehess. Neked semmi más kötelezettséged nincs ilyen korban, mint tanulni, amit láthatan nem nagyon teljesítesz. Nem akkora kunszt egy kettest összeszedni, de láthatóan nem sokat tettél érte. Így jártál. Majd jövőre.
2010. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
sehogy, meg kell tanulnod, hogy valamit valamiért...és azt is, hogy mindennek következményei vannak...tanulj jól és majd jövőre élmehetsz
2010. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
94%
Én kitűnő tanuló voltam, gimi másodikos, amikor is kilátásba került, hogy elmegyek a karneválra. A kollégiumom szervezte, a szüleim az utolsó pillanatban meggondolták magukat, odajöttek értem, bevágtak a kocsiba, és mehettem haza... Úgy döntöttek, mégse vagyok elég jó ahhoz, hogy elmehessek. Mindig is így viselkedtek velem... Tehát ha az én esetemből indulok ki, ne csodálkozz, hogy a bukásodra így reagálnak. Valahogy meg kell veled értetniük, hogy mindennek ára van. Valamit valamiért.
2010. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!