Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Párom leányzója több, mint 10...

Párom leányzója több, mint 10 éve velünk él. Elsősorban ugye (mivel apuka sokat dolgozik) én nevelem. Tipikus kamasz! Hogy terelgessem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval,borzalmas kupis..napokig,sőt hetekig képes a poharakat a szobájában tartani,szennyest..stb..sőt,a micro előtt kiönti a tejet,otthagyja,kiürül az üdítős flakon,otthagyja..stb..vettem már el emiatt a telefonját,tiltottam el a lovaglástól..utóbb mondtam,ha nem szedi össze magát,leveszem a szobaajtaját :-S..megtettem...egyelőre semmi...mit tegyek?
2014. okt. 13. 11:00
 1/5 anonim válasza:
8%
Vegyél neki Iphone-t
2014. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Két nagy atyai pofon, az kellene neki.
2014. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah...a lényeget nem mondtam...anyuci Angliában...és amikor kimegy(1 évben 2 hétre)hozzá,vagy itthon van,1 évben 3 szor...1-2 hétre,akkor is el-elmegy hozzá,1-2 nap alszik csak nála,és igen...persze kényezteti...iphone 5-öt kapott...de ruha alig..stb..a lány mehetnék,meg érettségi után megy is tán...
2014. okt. 13. 11:19
 4/5 anonim válasza:
14%
Öreg korodra ő fog eltartani.
2014. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez vele jár. Nem szabad ráhagyni. Erőltetni kell a dolgot, hogy igenis pakoljon el maga után, fogadja el a szabályokat. Amikről tudod, hogy rossz ha megvonják tőle, azzal büntesd. Sajna ezen át kell menni. Minden tini ilyen, terelgetni kell. :) Kitartást.
2014. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!