Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves anyukák/apukák! Ti ezt...

Kedves anyukák/apukák! Ti ezt engednétek kamasz lányotoknak?

Figyelt kérdés

a 14 éves lányom, szereti rockot és most azt szeretné, hogy szülinapja alkalmából engedjük meg, hogy taréjt (punk hajat) csináltathasson.

én nem akarom őt korlátozni, engedem hogy kockás nadrágokban, zenekaros pólókban legyen, de ebben a haj ügyben nemigazán tudtam még dönteni.

szerintetek?



2012. jún. 10. 18:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%

Engedném.

Majd megjön az esze, és eljön az az idő, amikor áttér a normál, csajos stílusra!


Kössön vele kompromisszumot, valamit valamiért!

2012. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
itt a nyár, csinálja. A suliban majd helyreteszi a házszabály.
2012. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
én megengedném neki, majd kinövi a dolgot
2012. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
51%
Engedd meg. Majd rájön, hogy igénytelenül néz ki egy lányon. :)
2012. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Én felvilágosítással kezdeném:


A rockereknek nincs taréjuk,azok a punkok.

Ezek után döntse el akkor, hogy rocker vagy punk. :-)

2012. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is volt ilyen korszak, aztán 15 lett jött a gimi jöttek a pasik és ez lett a legkisebb gondom...nem mellesleg kinőtte.
2012. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
41%
Akkor én vagyok az első, aki nem engedné. Lehet, hogy kinövi, de nagyon sokan ki fogják közösíteni, gúnyolódni fognak rajta a háta mögött, esetleg bele is köthetnek vagy megverhetik a kihívó külseje miatt, egyrészt ennek nem szeretném kitenni. Másrészt egy 14 éves gyerekért a szülei a felelősek, és nekem az sem hiányzik, hogy engem, mint szülőt minősítsenek mások (rokonok, tanárok, iskolatársak szülei stb.) amiatt, hogy a gyerekem bohócnak öltözik.
2012. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Mert nagyon a fenekében tudsz mászni minden pillanatban, hogy pillanatban ne vágja le...amúgy azért mert olyan haja van azért nem fogják megverni, azt megtehetik amúgy is, ah meg kiközösítik nem állatja fel hanem lefésüli és visszanő, mellesleg ebből tanul és máskor az anyjára hallgat, de ha meg most elkezdi tiltani akkor a boldog anya lánya kapcsolatnak lőttek innentől kezdve egész tini korára és ezáltal valamilyen szinten örökre is...csak szét kell nézni a világban, és megkérdezni az embereket melyik korszakban "romlott meg" az anya gyerek kapcsolat
2012. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanmár 7-es, senki nem közösíti ki a kortársai között. Max neked lenne ciki mit mondassz a nagyinak. Tehát magad miatt nem engednéd...az meg önző.

az én lányom is kiborotválta a haját 2 oldalt. nyeltem hatot amikor megláttam, de mondtam,oké, a te fejed te mész vele az utcára, nem én.

Fél év múlva már imádkozott, hogy mikor nő meg már.

Tanuljon csak a saját kárán, inkább hajvágásnál mint valami komolyabb dolognál. Ha ennél hagyod,

akkor legközelebb majd megfontolja a te véleményedet is jobban

2012. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
26%
Tényleg ezt én sem értem ha a rockot szereti miért akar punk hajat,amúgy nem engedném,idiótán is néz ki,és egy kislányról beszélünk,szerintem a többiek ki fogják közösíteni és kiröhögik.De először tényleg mond meg neki,hogy a punkoknak van olyan haja.
2012. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!