Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amikor a fiúk maszturbálni...

Amikor a fiúk maszturbálni kezdenek, kiskamasz korban, hirtelen semmi nem érdekli őket. Hogyan kell nevelni ebben a korszakban?

Figyelt kérdés

Meddig tart?

Hogyan tartsuk meg a megfelelő életpályán?

Hogyan segítsünk megőrizni az önbecsülését?


2014. okt. 16. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy nem kell nevelni. A hormonok elöntötték az agyát. Majd elmúlik. Meddig tart? Hát ez változó :D 70-80 évig? ;) Az életpályán ő tartja saját magát, azon a pályán, amit ő választ majd magának. Erőszakkal te nem tartod semmilyen pályán anélkül, hogy megromlana a kapcsolatotok. Az önbecsülése miért szenvedne csorbát a maszturbálás miatt?? Hagyd békében csinálni, jobb eséllyel lesz kiegyensúlyozottabb, ha nem kell visszafojtania a vágyait.
2014. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Magára zárhatja a fürdőszobát, és hamarosan teljesen külön szobát kap. Elmondtam neki, hogy a lányoknál ez sokkal lassabban működik, többnyire akkor, ha évek folyamán látják, hogy ő az a fiú, akire vártak. De vannak olyan típusú lányok is, akiknél gyorsan megy.

Azért az iskola jó, ha működik tovább. A sport is, és más szabadidős tevékenységek. Jó, ha érdekli valami, és ha tud örülni a családdal töltött szünidőnek, karácsonyi ajándéknak. Sajnos semmiképp sem úgy, mint korábban...

2014. okt. 16. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mostantól más lesz. De ettől még a fiad, és ki fog keveredni az érzelmi, hormonális hullámvasútjából. Menni fog tovább az élet simán, csak most először ezt is be kell illesztenie az életébe, és ez nem egyszerű dolog. Hagyni kell békében megoldani. Lesz még agresszív is, kis pulykakas, aki nem akar veled beszélgetni, nem kéri a tanácsod, és lassan "ciki" leszel, tudod...Várj türelemmel! :)
2014. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
:D ez nem akkora tragédia :D A férjemmel épp múltkor beszélgettünk erről, 10 éves kora óta napi többször csinálta, mert megőrült volna tőle :)) Nagyon magasan képzett szakember, sikeres, boldog, kiegyensúlyozott felnőtt :) Ez nem akkora dráma hogy ennyire meg kelljen ijedned miatta, és végképp nem tartozik rád :) Ez már az ő magánélete, tiszteld a határokat!
2014. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%
ilyen nincs hogy maszturbál és romlik a jegye vagy hasonlok, nyugottan csinálhatja, neked ezzel nem is kéne foglalkoznod, ha meg szólsz neki eröl hát az nagyom ciki tud lenni :D
2014. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én párom is mesélte, hogy 11 évesen kezdte, és NAGYON sokat csinálta.

Ez van, természetes dolog, mindenkinél így van. Ettől rosszabbak nem lesznek a jegyei.

2014. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is 10 évesen kezdtem, kb 16-17 éves koromig naponta 3-szor vagy 4-szer kivertem, mostmár csak napi 1-szer

19/F

2014. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Ma mindenütt ezt hallja, hogy ez a természetes és csinálni kell! Nem tanul meg uralkodni az ösztönein.

Nem az a baj. ha néha csinálja, hanem az, hogy mindig.

De ez ellen nem sokat tudsz tenni.

2014. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is többet recskáztam, mint tanultam, mégis jó tanuló voltam... és igen, természetes dolog és nem kell ebbe beleavatkozni senkinek...nekem égő lett volna ilyenekről beszélni felnőttel...megbeszéltük a haverjainkkal. Lehet akkor sérült volna az önbecsülésünk, ha egy felnőtt nekiáll az önkielégítésről kioktatni...
2014. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor teljesen normális,az lenne a baj,ha nem csinálná.Ez egy bizonyos korban gyakorlatilag be kell,hogy következzen,sőt már előbb is van ilyen,egészen piciknél.:) Az is normális,csak még nem tudatos.Kamasznál viszont ez teljesen tudatos dolog.Egészséges,problémákat nem okoz.
2014. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!