Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbálni a terhesség első...

Maszturbálni a terhesség első heteiben. Rosszul teszem? Kicsit bűntudatom van.

Figyelt kérdés
A párommal van h napokig nem találkozunk, mert máshol dolgozik, bár egyébként sem mertünk szexuális életet élni eddig mióta pozitivat teszteltem, nehogy egyetleg valami baja legyen a babynek. Ma vagyok 5 hetes. Annyira kivánós vagyok, hogy maszturbáltam délután, de már megbántam, és azóta kicsit, csak tompán érzem, h szúr a bal petefészkemnél. A nőgyógyászhoz csak jövő hét utánra van időpontom, mert amikor beszéltem velük ezen a héten (5. hét) azt mondták még korai, legkorábban jövő héttől tudnánk látni valamit ultrahangon, viszont jövő héten szabadságon vannak, tehát jövő hét utánra kaptam időpontot. Lehet valami baj?

2014. okt. 6. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

30 hetes kismama vagyok,és a mai napig élünk nemi életet a párommal és én is maszturbálok ha a kedvesem éppen "nem ér rá"... Semmi bajunk:) Egy egészséges terhességnél nem okozhat gondot!

Boldog babavárást!! :)

2014. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát az a gond ugye, h mivel még nem voltam orvosnál mi van ha nekünk nem lehetne szexuális életet élni. Ti voltatok együtt aközött h kiderült h terhes vagy, tehát +teszt és h nőgyógyásznál voltál, ahol elmondták h minden rendben?
2014. okt. 6. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, biztos nem amiatt fáj a petefészeknél.
2014. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno a pozitív tesztet is egy kiadós szeretkezéssel ünnepeltük :)

Nyugodtan szexelj, ha nem egészséges a baba, jobb is, ha megszakad a terhesség, ha pedig egészséges, akkor a szex egyáltalán nem árt neki, sőt, jó hatással van a magzatra, hiszen a felszabaduló boldogsághormon a babába is átjut.

2014. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az egyébként egy normális terhességi tünet lenne? Ez az egész ami most bennem történik olyan furcsa (első terhesség) de mindemellett csodálatos :)
2014. okt. 6. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Igen akkor is együtt voltunk:) Én is 5 hetes voltam mikor kiderült,hogy babát várok.

Ráadásul nekem a menzesz elmaradása után csak rá 1 héttel lett pozitív a tesztem. 6 hetesen mentem először orvoshoz,majd 8 hetesen,minden rendben volt:) A petefészeknél érzett szurkálás pedig tejesen normális:) Nekem is volt:) Nem az önkielégítéstől van:) Csak nyugi:)

2014. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es válaszolónak pedig teljesen igaza van.

Maszturbálás-szeretkezés közben boldogsághormonok szabadulnak fel a testedben, úgynevezett endorfin, ez mind fizikailag és mind szellemileg jó hatással van a picire:)

És valóban ha egy terhesség végét jelentené az ha a hölgy maszturbál,akkor ott komolyabb gondok voltak..

2014. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan

ha baj lenne akkor erősen görcsölnél

de az átlag terhességnél nem gond !


most gondolj bele régebben nem tudták meg már 5 hetesen h terhesek mégis szexeltek anyáink :-)

2014. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, valószinüleg igazatok van. És abban is, h ha a babó nem akar maradni akkor úgysem fog. Ne haradugjatok a hülye kérdésért, csak mindentől, de mindentől félek az ujdonság miatt.
2014. okt. 6. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kívánós voltam, elég gyakran maszturbáltam is. Nem lett baja a babának
2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!